رفتن به بالا
  • سه شنبه - 28 مرداد 1399 - 21:29
  • کد خبر : ۱۹۷۴۰
  • مشاهده :  65 بازدید
  • چاپ خبر : میثاقیان : در ملوان شاهکارِ مربی گری‌ام را دیدم !

میثاقیان : در ملوان شاهکارِ مربی گری‌ام را دیدم !

سرمربیِ ملوان در نهایت موفق شد این تیم را در لیگِ یک حفظ کند و اکنون از استرس عجیبی که تحمل کرده ، حرف می‌زند .

اکبر میثاقیان ، سرمربی مشهدی و باتجربه ی ملوان که جانشین محمد احمدزاده در این تیم طی هفته‌های پایانی شد ، در نهایت موفق به حفظ سهمیه ی انزلی در لیگ یک شد . او درباره ی شرایط کارش در این تیم گفت : از زمانی که من به تیم ملوان رفتم ، تیم شرایط خوبی نداشت و تیم امتیاز خیلی کمی داشت . به نظرم یکی از شاهکارهای مربی گری‌‌ام همین بود ، چون بعد از کرونا هم بود و چنین تجربه‌یی نداشتم . با همت آقایان نوری و زارع و تمامی عوامل عزیز باشگاه ملوان موفق شدیم که تیم را نگه داریم و از این بابت خیلی خوشحالیم که توانستیم دل هواداران را هم شاد کنیم .

میثاقیان در پاسخ به این سوال که چه گونه با استرس‌ها مواجه می‌شود ، گفت : این استرس من را داغان می‌کند . تمام بدنم به لرزه افتاده است ؛ من مرض دارم ! مطمئناً من مریضم که از عشق به فوتبال همچنان این کار را ادامه می‌دهم . همه مخالف ادامه ی مربیگری‌ام هستند ، تنها همسرم نیست . شما ببینید ما مثلاً یک گل بیشتر در آن بازی می‌خوردیم ، سقوط می‌کردیم ، چه طور باید آن بازی را جمع می‌کردم ؟ همه می‌گویند که فوتبال برای من یک سم است و همیشه دوست دارم که این کار را انجام بدهم .

میثاقیان درباره ی احتمال بازگشت به لیگ برتر گفت : الان دیگر زمان ما نیست و جوانان باید در لیگ برتر تلاش کنند و خودی نشان بدهند . هر چه خدا بخواهد از این خوشحالم که توانستم تیمی که مانند استقلال و پرسپولیس اهمیت دارد را در لیگ یک نگه داریم و مردم انزلی از این بابت خوشحال شوند .

اکبر میثاقیان درخصوص قهرمانی پرسپولیس در لیگ نوزدهم گفت : پرسپولیس واقعاً تیم خوبی است و مهره‌های خیلی خوبی دارد . مربیان خوبی دارد و مجموعه یکدل کار کردند که چهارمین قهرمانی متوالی را جشن گرفتند .

میثاقیان درباره ی سفر به تهران و بازدید از برج میلاد گفت : برای بازی به نیروی زمینی به تهران آمدیم ، از نزدیک برج میلاد هم رد شدم اما مثل سابق از آن نمی‌ترسم (باخنده) دیگر ترسی از برج میلاد ندارم و آن مربوط به گذشته است .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه