رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 2 مهر 1399 - 09:36
  • کد خبر : ۱۹۸۳۷
  • مشاهده :  14 بازدید
  • چاپ خبر : توضیح و پوزش !

توضیح و پوزش !

از وقفه ی ایجاد شده در اطلاع رسانی خبرها به دلیل اشکال ایجادشده در دامنه ی سایت ، از تمامی کاربران “پایگاه اطلاع رسانی سپید نیوز” عذرخواهی می کنیم .

بدین وسیله از همه ی کاربران پایگاه اطلاع رسانی “سپید نیوز” به علت اشکال ایجادشده برای دامنه ی سایت که موجب وقفه ی طولانی در فعالیت خبری این پایگاه اطلاع رسانی شد ، پوزش می طلبیم .

شایان ذکر است که مدیریت و مسوول فنی سایت تمام اقدامات لازم را در همان ۴۸ ساعت اول قطعی ایجادشده به انجام رساندند و باقی قضایا ماند برای بخش فنی فضای میزبان و … که البته این قصه سر دراز دارد و شرح مبسوط آن از حوصله ی کاربران محترم خارج است .

مجدداً ضمن پوزش خواهی از حضور تمامی کاربران محترم “پایگاه اطلاع رسانی سپید نیوز” ، به اطلاع می رساند که به سبب تحریم ها و اشکالاتی که برای دامنه های دات کام ایجاد شده ، جهت جلوگیری از چنین اتفاقات غیرقابل پیش بینی یی ، مدیریت سایت نسبت به خریداری دامنه ی دات . آی . آر با نشانی : sepid-news.ir اقدامات لازم را به انجام رسانده که به زودی قالب جدید “سپید نیوز” علاوه بر دامنه ی “دات کام” با دامنه ی دات . آی . آر قیدشده نیز در دسترس شما کاربران عزیز قرارخواهدگرفت .

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه