رفتن به بالا
  • دوشنبه - 7 مهر 1399 - 00:20
  • کد خبر : ۱۹۸۸۷
  • مشاهده :  36 بازدید
  • چاپ خبر : چهارمین تیمِ گیلانی در لیگِ یک

چهارمین تیمِ گیلانی در لیگِ یک

تیمِ شهرداریِ آستارا با پیروزی مقابلِ تیمِ پاسِ همدان به رقابت های لیگِ یک فوتبالِ کشور صعود کرد .

به گزارش “سپید نیوز” ؛ تیم فوتبال شهرداری آستارا عصر امروز یکشنبه ۶ مهرماه در دیدار پلی آف (دور برگشت) خود در شهر همدان مقابل تیم پاس این شهر در پایان وقت قانونی و اضافه به نتیجه ی یک بر صفر دست پیدا کرد که با توجه به دیدار مرحله ی رفت این تیم در ورزشگاه تختی انزلی که طی آن شهرداری آستارا بازی را با همین نتیجه واگذار کرده بود ، دو تیم در مجموع به نتیجه ی یک بر یک رسیدند تا در نهایت برای تعیین تیم صعود کننده کار به ضربالتی پنالتی کشیده شود . در نهایت تیم شهرداری آستارا در ضربات پنالتی موفق شد با نتیجه ی ۴ بر سه حریف خود را شکست دهد تا به عنوان چهارمین تیم گیلانی به رقابت های جام آزادگان صعود کند .

اکنون با توجه به صعود تیم فوتبال شهرداری آستارا و حضور سه تیم دیگر گیلانی در لیگ یک ؛ یعنی : ملوان بندرانزلی ، داماش گیلانیان و چوکای تالش تعداد تیم های حاضر گیلانی در این رقابت ها به عدد چهار رسید .

گفتنی است ، سرمربی گری تیم  شهرداری آستارا را حسن اشجاری بازیکن پیشین ملوان بندرانزلی به عهده دارد .

پایگاه اطلاع رسانی “سپید نیوز” صعود تیم فوتبال شهرداری آستارا را به مردم فوتبالدوست آستارا و اهالی فوتبال گیلان تبریک می گوید . امید آن که در آینده یی نه چندان دور شاهد موفقیت ها تیم های گیلانی در عرصه ی لیگ برتر فوتبال باشیم .

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه