رفتن به بالا
  • دوشنبه - 7 مهر 1399 - 20:42
  • کد خبر : ۱۹۸۹۳
  • مشاهده :  38 بازدید
  • چاپ خبر : جایزه ی خاصِ عزت‌اللهی بعد از بهترین شدن (عکس)

جایزه ی خاصِ عزت‌اللهی بعد از بهترین شدن (عکس)

سعید عزت‌اللهی به عنوانِ بهترین بازیکنِ شبِ گذشته ی دیدارِ تیمش برابرِ کپنهاگن انتخاب شد .

شب گذشته در چارچوب مسابقات هفته ی سوم سوپر لیگ دانمارک ، تیم وایله که همانند دو مسابقه ی اخیرش سعید عزت‌اللهی را به‌عنوان هافبک دفاعی در ترکیب داشت ، به مصاف کپنهاگن رفت و در شرایطی که با نتیجه ی ۲ بر صفر از حریف خود عقب بود ، تابلوی بازی را با تساوی ۲ بر ۲ در پایان ۹۰ دقیقه تغییر داد .

وایله در دو هفته ی ابتدایی یک پیروزی و یک شکست را تجربه کرده بود و با تساوی شب گذشته ۴ امتیازی شد و در جایگاه ششم جدول سوپر لیگ دانمارک قرار گرفت .

سعید عزت‌اللهی ، هافبک ایرانی وایله که طی دو هفته ی اخیر حضور کامل در ترکیب تیمش داشت ، برابر کپنهانگن هم ۹۰ دقیقه بازی کرد و عملکرد خوبی از خود بر جای گذاشت تا در پایان بازی به‌عنوان بهترین بازیکن زمین معرفی شود .

ستاره ی ایرانی وایله پس از انتخاب به‌عنوان بهترین بازیکن دیدار حساس تیمش مقابل وایله علاوه بر تندیس جایزه ی ستاره ی میدان ، یک کیف ورزشی هم جایزه گرفت .

عزت اللهی که یکی از بازیکنان مورد وثوق کارلوس کی روش بود و عملکردی بسیار خوب در زمان حضور این مربی در تیم ملی داشت ، امیدوار است در اردوی جدید تیم ملی توسط اسکوچیچ مجدداً به پیراهن تیم ملی برسد و نقش گذشته‌اش را بار دیگر با پیراهن شماره ی ۶ تیم ملی در پست هافبک دفاعی تکرار کند .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه