رفتن به بالا
  • جمعه - 11 مهر 1399 - 10:32
  • کد خبر : ۱۹۹۲۳
  • مشاهده :  29 بازدید
  • چاپ خبر : پنج روزِ کاری فرصتِ داماش برای پرداختِ بدهی به اروندِ خرمشهر

پنج روزِ کاری فرصتِ داماش برای پرداختِ بدهی به اروندِ خرمشهر

با جریمه یی یک میلیاردی ، داماشی ها مجموعاً به پرداختِ ۵ میلیارد برای امتیازِ لیگِ یکی تیمِ اروندِ خرمشهر محکوم شدند !

جلسه ی حل اختلاف برای امتیاز لیگ یکی داماش گیلان با حضور مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال ، قربانعلی الماسخاله رییس هیات فوتبال استان گیلان ، محمدمهدی الطافی مدیرعامل پیشین داماش ، امیر سامری مالک و مدیرعامل اروند خرمشهر و عبدالکاظم طالقانی رییس هیات فوتبال خوزستان ، بعدازظهر چهارشنبه در فدراسیون فوتبال برگزار و در خصوص بحث پرداخت مابقی مبلغ امتیاز لیگ یکی‌ داماش به اروند خرمشهر تصمیم گیری شد .

محمدمهدی الطافی مدیرعامل پیشن داماش در گفت و گویی کوتاه با خبرنگار وارش اسپرت پس از این جلسه با اعلام این که داماش به یک میلیارد جریمه ی دیرکرد در پرداخت محکوم شد ، گفت : برای واریز سه و نیم میلیارد تومان به حساب فدراسیون فوتبال تا روز سه شنبه ۱۵ مهر مهلت گرفته شد .
وی افزود همچنین می بایست یک میلیارد تومان جریمه نیز تا شنبه ۱۹ مهر پرداخت شود و چند روز بعد نیز پانصد میلیون تومان هزینه ی انتقال امتیاز به هیات فوتبال خوزستان تسویه شود .

لازم به ذکر است که پیش از این کمیته ی وضعیت فدراسیون طی حکمی که در روز چهارشنبه ۲۶ شهریور ۹۹ صادر شده بود ، از داماش خواسته بود تا موعد روز شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ مبلغ سه میلیارد و پانصد میلیون تومان بابت باقیمانده ی هزینه ی امتیاز لیگ یکی اروند و پانصد میلیون تومان بابت حق انتقال به هیات فوتبال خوزستان پرداخت کند .

 

"وارش اسپرت"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه