رفتن به بالا
  • یکشنبه - 13 مهر 1399 - 18:24
  • کد خبر : ۱۹۹۴۵
  • مشاهده :  46 بازدید
  • چاپ خبر : سرپرستِ چوکای تالش : امروز یا فردا سرمربیِ جدید را انتخاب و معرفی خواهیم کرد

سرپرستِ چوکای تالش : امروز یا فردا سرمربیِ جدید را انتخاب و معرفی خواهیم کرد

سرپرستِ تیمِ فوتبالِ چوکای تالش گفت : باید به تصمیماتِ مالکِ جدیدی که آمده و برای یک شهر زحمت می کشد و حمایت می کند ، احترام گذاشت و نحوه ی برخوردها را یاد بگیریم .

هادی صادقی سرپرست تیم چوکای تالش در خصوص آخرین وضعیت و جدایی محمد نصرتی از این تیم اظهار داشت : با توجه به این که محمد نصرتی برنامه ی خوبی برای آینده ی تیم آماده کرده بود و همچنین همکاری خوبی با مدیریت باشگاه داشت ، دوست داشتیم که در کنار تیم بماند و به همکاری‌اش با باشگاه چوکا ادامه دهد . ما نیز تلاش‌ کردیم تا ایشان را در تالش نگه داریم اما خود وی صلاح دید تا به همکاری با باشگاه ادامه ندهد و به صورت توافقی از تیم جدا شد .

صادقی در ادامه در خصوص این که دلیل جدایی محمد نصرتی از تیم چوکا چه بود ، گفت : یک سری از بازیکنان فصل گذشته که در لیست نصرتی نبودند به وی پیام داده ، از الفاظ رکیک هم استفاده کرده بودند . از طرفی یک سری اتفاقات هم رخ داد . هدف ایشان این بود که با همدلی در تالش به کار مشغول شوند ولی متاسفانه رخ دادن چنین اتفاقاتی انگیزه را از نصرتی گرفت .

سرپرست چوکای تالش در واکنش به این موضوع که گفته می شود مالک جدید این باشگاه به برخی تعهدات خود عمل نکرده است ، بیان داشت : تخریب کردن کار آسانی است ؛ آرش ریاضی مند زمانی پیش قدم شد که چند بازی تا پایان فصل باقی مانده بود و هیچ شخص یا نهادی حاضر به حمایت از تیم چوکا نبود اما ایشان در این شرایط سخت اقتصادی آمدند و از این تیم حمایت کردند و چوکا را از شرایط بحرانی نجات دادند .

صادقی افزود : باید به تصمیمات مالک جدیدی که آمده و برای یک شهر زحمت می کشد و حمایت می کند ، احترام گذاشت و نحوه ی برخوردها را یاد بگیریم . ایشان با مطالعه ی کامل محمد نصرتی را انتخاب کرده بودند اما چون تمرینات تیم در تهران برگزار می شد ، عده یی هوادارنما آمدند و اقدامات تخریبانه ی خود را شروع کردند .

وی اضافه کرد : آرش ریاضی مند ارتباط نزدیکی با دوستان و حتی با من دارد . او وقتی دید چنین شرایطی رقم خورده است ، گفت با این شرایط کار کردن سخت است و اگر در این بین کسانی که در این شهر دلسوز هستند ، قدم پیش بگذارند ، تیم را خیلی راحت تحویل آن ها می دهم و هیچ مشکلی ندارم .

سرپرست چوکا تصریح کرد : بازیکنان فصل گذشته زحمات زیادی را کشیدند و باید با آن ها تسویه حساب شود ، آرش ریاضی مند به جایی رسیده است که نمی خواهد دیگر همکاری کند اما با این حال سعی می کنیم نقاط ضعف را برطرف کرده و راه را برای ادامه ی همکاری هموار کنیم .

صادقی بیان داشت : تیم چوکا تیمی بود که ۵ ماه هیچ دریافتی نداشت اما در آن شرایط ریاضی مند آمد و حدود ۲۵% از مبالغ قراردادها را پرداخت کرد . مردم باید سطح فرهنگی خود را بالا ببرند . در فضای مجازی هجمه ی زیادی را به مالک جدید وارد کردند . می گوییم تیم‌مان را بخش خصوصی اداره کند . آیا با این وضعیت بخش خصوصی رغبت می کند تیمداری کند ؟

او ادامه داد : با وجود شرایط بد اقتصادی ریاضی مند به قول های اولیه ی خود عمل کرد . چه کسی با این شرایط ورود کرده و از تیمی حمایت می کند ؟ با شرایطی که خودمان ایجاد می کنیم ، باعث می شویم تا بخش خصوصی از تیمداری دلسرد شده و نهایتاً فوتبال‌مان دچار آسیب می شود .

صادقی اظهار داشت : تا زمانی که من و شخص ریاضی مند در تیم هستیم هیچ مشکلی نخواهیم داشت و امروز و فردا سرمربی جدید تیم مشخص می شود و قدرتمند به کارمان ادامه می دهیم و امیدواریم تیمی در خور و شان چوکا و مردم تالش آماده کرده و روانه ی مسابقات کنیم .

سرپرست چوکای تالش در خصوص گزینه های سرمربی گری این تیم نیز گفت : پس از جدایی محمد نصرتی با ۶ الی ۷ گزینه صحبت و وارد مذاکره شده ایم که امروز یا فردا با جمع بندی نهایی سرمربی جدید را انتخاب و معرفی خواهیم کرد .

وی در پاسخ به این پرسش که تکلیف بازیکنان جذب شده چه خواهد شد ، گفت : بازیکنان جذب شده از تیم جدا شده و بازبکنان جدید با نظر سرمربی جدید جذب خواهند شد .

صادقی در خصوص این که احتمال مدیرعاملی وی در تیم چوکا وجود دارد ، بیان کرد : زمان مدیرعاملی در باشگاه چوکا آن قدر اذیت شدم که قصد حضور در پست مدیریتی باشگاه را ندارم ، در مورد پست سرپرستی تیم نیز بگویم که در فصل جدید بخواهند در کنار تیم خواهم بود و نخواهند جدا خواهم شد .

سرپرست چوکا در مورد این که تمرینات این تیم در تهران یا تالش برگزار خواهد شد ، گفت : پس از انتخاب سرمربی جدید تیم ، تمرینات در تالش برگزار خواهد شد و در صورت صلاحدید سرمربی تیم نیز اردوی تدارکاتی برپا خواهیم کرد .

 

"دی اسپورت"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه