رفتن به بالا
 • یکشنبه - 13 مهر 1399 - 18:42
 • کد خبر : ۱۹۹۴۸
 • مشاهده :  58 بازدید
 • چاپ خبر : ملوان فعال ترین لیگِ یکی نقل و انتقالات

ملوان فعال ترین لیگِ یکی نقل و انتقالات

هنوز چند هفته یی از بقای ناپلیونیِ ملوان در لیگِ یک نگذشته است ، روزهای پر استرسی که انزلی چی ها پشت سر گذاشتند تا کشتی ملوان به ساحل امنِ آرامش برسد .

قوهای سپید انزلی زودتر از هر تیمی اقدام به ترمیم مشکلات خود کردند ، مازیار زارع ستاره ی دهه ی ۸۰ و ۹۰ ملوان توانست از سد مربیان دهه ی شصتی بگذرد و سکان دار این تیم محبوب شمالی شود و پژمان نوری نیز با حمایت نماینده ی شهر انزلی به عنوان مدیرعامل به فعالیت خود در ملوان ادامه می دهد اما آن چه که بسیار اهمیت دارد ، عملکرد راضی کننده ی این تیم در بازار نقل و انتقالات لیگ یک فوتبال ایران است .

انزلی چی ها تا کنون موفق به حفظ ۶۰ درصد از اسکلت اصلی تیم خود شده اند و از طرفی دیگر اقدام به ترمیم نقاط ضعف خود کرده و بازیکنان تاثیر گذاری جذب کرده‌اند .

علی صبوری از نیروی زمینی ، ابوطالب قنبری زاده کاپیتان فصل گذشته ی خوشه طلایی ساوه ، رسول ناصر بخت هافبک فصل گذشته ی خوشه طلایی ، میعاد یزدانی هافبک فصل گذشته ی داماش ، امید سلطانی مدافع اسبق شاهین بوشهر ، عیسی پرتو مدافع فصل گذشته ی مس رفسنجان ، ابوالفضل عباسی دروازه بان فصل گذشته ی گل گهر سیرجان ، فرشید مهمدی مهاجم بلندقامت جنوبی ، محمد مهری مهاجم شمالی و بازیکن اسبق نفت مسجدسلیمان ، هادی امینی پاک مهاجم فصل گذشته ی استقلال ملاثانی و احمد مهدی زاده بازیکن لیگ برتری از شکارهای ملوان در فصل نقل و انتقالات بوده است .

همه ی این بازیکنان در حالی جذب شدند که پنجره ی نقل و انتقالات ملوان به دلیل پرونده ی شکایت سرگیی پاشنکو دروازه بان مقدونیه یی اسبق این تیم بسته بود اما انزلی چی ها با پرداخت بدهی بازیکن خارجی خود این پرونده را در فیفا مختومه کردند .

به نظر می رسد همه چیز در انزلی آرام است و مدیران ملوان چراغ خاموش در حال بستن تیمی قدرتمند برای حضوری مقتدرانه در لیگ یک هستند .

 

 

"ورزش سه"

 

 


          

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه