رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 16 مهر 1399 - 13:25
  • کد خبر : ۱۹۹۷۱
  • مشاهده :  123 بازدید
  • چاپ خبر : بدهی باشگاه داماشِ گیلانیان به اروندِ خرمشهر به صورتِ کامل پرداخت شد

بدهی باشگاه داماشِ گیلانیان به اروندِ خرمشهر به صورتِ کامل پرداخت شد

مدیرعاملِ باشگاه داماشِ گیلانیان اعلام کرد ، بدهی‌مان را به صورتِ کامل به باشگاه اروندِ خرمشهر پرداخت کردیم و امتیاز باشگاه در استانِ گیلان و رشت ماندگار شد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت وارش اسپرت ؛ محمدمهدی الطافی مدیرعامل باشگاه داماش گیلان با تایید خبر حل مشکل امتیاز لیگ یکی داماش اظهار داشت : بدهی‌مان را به صورت کامل به باشگاه اروند خرمشهر پرداخت کردیم و امتیاز باشگاه در استان گیلان و رشت ماندگار شد .
الطافی در واکنش به این پرسش که منبع پول پرداخت شده چه نهاد یا شخصی بوده است ، گفت : مهم نیست که این مبلغ از چه منبعی تامین شده است ، مهم این است که با زحمات فراوان این پول را تامین کرده ، با پرداخت آن مشکل باشگاه مردمی داماش برطرف شد .

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان افزود : در این راه همه ی مسوولان شهری ، استانی و حتی کشوری زحمت کشیده و کمک کردند که از همه ی این عزیزان و دوستان تشکر و قدردانی می کنیم .

ایشان در مورد انتقال امتیاز باشگاه داماش به مالک جدید بیان داشت : هنوز انتقال امتیاز انجام نشده است و فعلاً مالک باشگاه داماش اسماعیل حاجی پور می باشد جلساتی را امروز و فردا برگزار می کنیم تا موضوع انتقال امتیاز به مالک جدید مشخص شود .

الطافی در پاسخ به این موضوع این که زمان به تندی برای باشگاه داماش در حال سپری شدن است و تکلیف سرمربی این تیم هنوز مشخص نشده و نقل و انتقالات خود را آغاز نکرده است ، اظهار داشت : یک سری از کارها و اقدامات به موازات کارهای پرداخت بدهی و مشخص شدن تکلیف مالکیت باشگاه انجام می شود ، مهم این بود که جلوی انتقال امتیاز باشگاه گرفته شود که خدا را شکر در این کار موفق بودیم .

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه