رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 30 مهر 1399 - 21:08
  • کد خبر : ۲۰۰۹۷
  • مشاهده :  48 بازدید
  • چاپ خبر : پژمان نوری : پرداختِ بدهیِ اسکوچیچ قدمِ بزرگی برای باشگاه ملوان بود

پژمان نوری : پرداختِ بدهیِ اسکوچیچ قدمِ بزرگی برای باشگاه ملوان بود

نوری : در نشستِ روزِ گذشته با دراگان اسکوچیچ توانستیم توافقی داشته باشیم و مطالباتِ باقیمانده ی وی را پرداخت کنیم .

به گزارش “سپید نیوز” ؛ بر پایه ی اطلاع رسانی روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی ، پژمان نوری مدیرعامل باشگاه ملوان در خصوص پرداخت بدهی دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق ملوان گفت : « بسیار خوشحالم که توانستیم یک بار سنگین دیگر را از روی دوش باشگاه ملوان برداریم . باید تشکر بسیار ویژه یی از طرف خودم و همه ی هواداران ملوان از مهندس اشکان پوررشید داشته باشم که با حضورشان گام های بزرگ و موثری برداشته شد و در حال پرداخت بدهی های سنگینی هستیم که سال ها از زمان لیگ برتر انباشته شده بودند و باشگاه در حالت ورشکستگی رها شده بود . این روزها و با این نرخ ارز حل شدن پرونده های مفتوح در فیفا برای ما مثل رویا بود و واقعاً از پس آن بر نمی آمدیم ، اما امروز خوشحالیم در مدتی کوتاه موفق شدیم به این مهم دست بیابیم که بدون حضور مهندس پوررشید میسر نبود . »

مدیرعامل ملوان ادامه داد : « نشست بسیار خوبی با دراگان اسکوچیچ داشتیم ، ایشان مربی بزرگی هستند و فصلی که در ملوان حضور داشتند نتایج خوبی کسب کردند و یکی از فصل های خوب ملوان در دو دهه ی اخیر را رقم زدند ، اما متاسفانه نزدیک به شش سال است که نیمی از مطالبات وی پرداخت نشده بود و در نشست روز گذشته توانستیم توافقی داشته باشیم و مطالبات باقیمانده ی وی را پرداخت کنیم . برای این مربی ارزشمند آرزوی موفقیت در بازی های ملی را دارم . »

پژمان نوری در پایان گفت : « بزرگ ترین مشکل ملوان بدهی های انباشته شده است و هنوز بدهی های داخلی بسیار زیادی داریم که باید آن ها را تسویه کنیم تا ملوان را از ورشکستگی که در این سال ها گرفتار آن شده ، نجات دهیم . این مهم ترین مسوولیت همه ی کسانی است که تعصبی به ملوان دارند و در حال حاضر می توانند کاری برایش انجام دهند . »

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه