رفتن به بالا
  • جمعه - 23 آبان 1399 - 21:19
  • کد خبر : ۲۰۳۰۴
  • مشاهده :  66 بازدید
  • چاپ خبر : پژمان نوری : به قولی که داده بودیم ، عمل کردیم

پژمان نوری : به قولی که داده بودیم ، عمل کردیم

قطعا ما برای بالاتر بردن جایگاه ملوان به همراهی و کمک همه‌ی مسوولین نیاز داریم .

به گزارش “سپید نیوز” ؛ به نقل از روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی ، پژمان نوری مدیرعامل و سخنگوی هیات مدیره ی باشگاه در مورد پرداخت ۲۰ درصد قرارداد بازیکنان پیش از آغاز فصل گفت : « فکر می کنم در سال های اخیر برای اولین بار توانستیم پیش از آغاز فصل درصد قابل توجهی از قرارداد بازیکنان را پرداخت کنیم و در واقع به قولی که به آن ها داده بودیم ، عمل کردیم که این مهم با همراهی و مساعدت مهندس پوررشید انجام شد و تمام سعی ما در کنار یکدیگر این است که اعضای تیم با کم ترین مشکل پا به مسابقات بگذارند و دغدغه های کادرفنی و بازیکنان را به حداقل برسانیم . »

نوری در خصوص دیدار با وزیر ورزش گفت : « هفته ی گذشته با هماهنگی دکتر دنیامالی و به همراه مهندس پوررشید دیدار بسیار خوبی را با جناب سلطانی فر وزیر محترم ورزش داشتیم و در مورد مشکلات باشگاه ملوان و فوتبال شهرستان و استان گیلان گفت و گو کردیم . تلاش بنده این است که مشکلات فوتبال بندرانزلی که روزی قطب فوتبال ایران بوده ، در سطح کلان بازگو شود تا بتوانیم هرچه زودتر با رفع موانع زیرساختی ، شرایطی مناسب برای رشد استعدادها فراهم بیاوریم ، چون استعداد به وفور در استان مان وجود دارد ، اما مشکلات ساختاری باعث شده فوتبال مان روند نزولی داشته باشد . »

نوری ادامه داد : « در همین راستا جلسه یی را نیز با ریاست محترم منطقه ی آزاد انزلی داشتیم و با وجود این که مبلغ اسپانسرینگ بیشتر نشد ، ایشان قول همکاری ویژه در خصوص ساخت کمپ تمرینی برای باشگاه ملوان را دادند که اگر این مورد محقق شود ، قدم بسیار مهمی برای باشگاه ملوان و مردم انزلی برداشته شده . »

مدیرعامل ملوان در خصوص همراهی مسوولین شهرستان در ماه های اخیر اضافه کرد : « فصل گذشته که با مشکلات فراوان تیم را در اختیار گرفتیم ، یکی از مشکلات بزرگ مان عدم همراهی برخی مسوولین سیاسی شهرستان بود و هر قدمی که برمی داشتیم با سنگ اندازی هایی مواجه می شدیم که اگر کمک و همراهی دادستان محترم شهرستان و برخی از دوستان مان نبود ، گذر از آن شرایط ممکن نمی شد . خوشبختانه پس از حضور دکتر دنیامالی و با علاقه و توجهی که ایشان به ملوان دارند ، مشکلات این چنینی نداریم و حداقل در شهر خودمان برای ملوان مانع ایجاد نمی شود و دوستان دور و نزدیک مشکل تراشی نمی کنند . در این مدت چندین جلسه با ایشان‌ داشتیم و خوشبختانه نماینده ی شهرستان دغدغه ی موفقیت ملوان را دارند . قطعاً ما برای بالاتر بردن جایگاه ملوان به همراهی و کمک همه ی مسوولین شهرستان نیاز داریم .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه