رفتن به بالا
  • جمعه - 30 آبان 1399 - 19:09
  • کد خبر : ۲۰۳۴۸
  • مشاهده :  33 بازدید
  • چاپ خبر : حضورِ ۱۵ بازیکنِ آستارایی در تیمِ شهرداری
حسن اشجاری

حضورِ ۱۵ بازیکنِ آستارایی در تیمِ شهرداری

سرمربیِ تیمِ شهرداری آستارا ، گفت : از میانِ بازیکنانی که جذب کرده ایم ، ۱۵ بازیکن آستارایی هستند که در لیگِ یک به میدان خواهند رفت و یا در کنارِ تیم کسبِ تجربه می کنند .

حسن اشجاری ، پیش از عزیمت به استان بوشهر جهت برگزاری نخستین دیدار از سری مسابقات فصل جدید لیگ آزادگان ، در نشست خبری با خبرنگاران ، اظهار کرد : در فصل جدید با ۳۹ بازیکن قرارداد بسته‌ایم که ۲۱ بازیکن از سهمیه ی بزرگسالان ۹ بازیکن زیر ۲۳ سال و بقیه زیر ۲۱ سال هستند .

وی با بیان این که بنده به هیچ عنوان بازیکن سفارشی را در ترکیب تیم خود جای نداده ام ، ادامه داد : متاسفانه دو بازیکن ما “احمد آهی” و “حسین آفرین زاده” به دلیل مصدومیت چند هفته ی نخست نمی‌توانند تیم را همراهی کنند .

سرمربی تیم شهرداری آستارا با تاکید بر این که در وهله ی اول همه ی تلاش ما بر این است که در لیگ آزادگان حفظ سهمیه کنیم ، افزود : قطعاً به شگفتی سازی ها همچون فصل های گذشته ادامه خواهیم داد .

اشجاری با بیان این که بازیکنانی را که تازه جذب کرده ایم ، کیفیت حضور در لیگ یک را دارند ، خاطرنشان کرد : نمی دانم چرا برخی از افراد هر بازیکنی را که جذب می‌کردیم حرف و حدیث‌هایی را پیش می‌آوردند .

وی اضافه کرد : ما بیشترین خرید خود را از تیم پاس همدان انجام دادیم ، زیرا که بیشتر این تیم را می شناختیم .

وی با اشاره به این که در لیگ دو با ۲۲ بازیکن شرکت کردیم ، توضیح داد : در لیگ آزادگان بیش از ۳۴ بازی خواهیم داشت که دیدارهای جام حذفی و سایر مسابقات تدارکاتی نیز به آن ها اضافه می شوند که به طور یقین به تعداد بیشتری بازیکن احتیاج داشتیم .

سرمربی تیم شهرداری آستارا با تاکید بر این که رقم پرداختی کل مجموعه ی تیم شهرداری به بازیکنان تیم فقط با ۴ بازیکن یک تیم مطرح در لیگ دسته یک برابری می کند ، تصریح کرد : امسال برخلاف سال گذشته ۱۵ بازیکن بزرگسال ، امید و نوجوان آستارایی را در ترکیب تیم به خدمت گرفتیم .

وی با اشاره به حضور “دانیال نیارشید” دروازه بان ۱۶ ساله ی آستارایی در جمع بازیکنان تیم ، یادآور شد : این بازیکن آستارایی که سابقه ی بازی در ملوان انزلی را دارد ، به طور یقین با سن کم خود در ترکیب اصلی تیم در دیدارهای لیگ آزادگان برای تیم شهرداری به میدان خواهد رفت .

اشجاری در خصوص رقم دریافتی خود از تیم شهرداری آستارا ، خاطرنشان کرد : قرارداد من در لیگ دسته سه ، ۵ میلیون تومان ، در لیگ دسته دو ، ۷ میلیون تومان و هم اکنون برای حضور در لیگ آزادگان ، ۸ میلیون تومان است که ۲۰ میلیون تومان هم به عنوان پیش پرداخت می باشد .

وی ضمن انتقاد از افرادی که به استفاده نکردن از مربیان آستارایی در ترکیب کادرفنی تیم اعتراض می کنند ، توضیح داد : در همان روزهای نخست آغاز کار با مربیان آستارایی مذاکراتی انجام دادیم که رقم پیشنهادی برخی از آن ها با رقم قرارداد چهار مربی فعلی ما برابری می‌کند و ما به دنبال مقرون به صرفه بودن و حذف هزینه‌های اضافی بودیم .

اشجاری در بخش پایانی سخنان خود ضمن تقدیر از زحمات و حمایت‌های “پایان رافت” به عنوان شناسنامه ی فوتبال استان گیلان و شهرستان آستارا ، تصریح کرد : ما به دنبال کار کردن هستیم و به جز گرفتن نتیجه به هیچ حاشیه یی توجه نخواهیم کرد .

تیم شهرداری آستارا در هفته ی نخست ؛ روز دوم آذر ، راس ساعت ۱۵:۱۵ میهمان تیم شاهین بوشهر خواهدبود .

 

 

"ایسنا"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه