رفتن به بالا
  • یکشنبه - 2 آذر 1399 - 17:31
  • کد خبر : ۲۰۳۸۲
  • مشاهده :  41 بازدید
  • چاپ خبر : برتریِ پُرگلِ خیبرِ خرم آباد برابرِ چوکای تالش

برتریِ پُرگلِ خیبرِ خرم آباد برابرِ چوکای تالش

خیبر خرم آباد که با خریدِ امتیازِ تیمِ اروندِ خرمشهر در لیگِ یک حضور یافته ، در اولین بازی با سه گل مقابلِ نماینده ی تالش به برتری دست یافت .

چوکای تالش که در فصل گذشته بعد از مدت‌ها توانست به لیگ یک صعود کند ، در این فصل بار دیگر درگیر مشکلات مالی شده تا هادی شکوری روزهای سختی را در مسیر آماده سازی تیم داشته باشد . تیم او در اولین بازی فصل جدید ، برابر خیبرخرم آباد قرار گرفت که امید روانخواه را روی نیمکت خود می‌دید .

سرمربی فصل گذشته ی نیروی زمینی ، در این فصل با حضور روی نیمکت خیبر خرم آباد ، در روزهای نزدیک به شروع فصل جدید رقابت‌های لیگ یک ، با خرید امتیاز تیم کارون اروند خرمشهر، در لیگ یک حضور یافتند .

آن ها امروز در دیداری برتر نسبت به حریف خود ، در نهایت موفق شدند با سه گل برابر چوکای تالش به برتری دست یابند و کار هادی شکوری را در ادامه ی مسابقات سخت‌تر کنند .

میلاد سوری ، حمدالله ابدام و حسین جودکی زننده ی سه گل خیبر خرم آباد در اولین بازی فصل در استادیوم غدیر تهران بودند . این در حالی بود که علی کریمی ، اسطوره ی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس با حضور در استادیوم شاهد این بازی بود .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه