رفتن به بالا
  • یکشنبه - 2 آذر 1399 - 17:40
  • کد خبر : ۲۰۳۸۵
  • مشاهده :  148 بازدید
  • چاپ خبر : زارع : آهای فدراسیون ، قدمتِ ملوان را فراموش نکنید !

زارع : آهای فدراسیون ، قدمتِ ملوان را فراموش نکنید !

سرمربیِ ملوان بعد از بازیِ اول تیمش در لیگِ آزادگان که با بدشانسی همراه شد و در نهایت آن ها شکست خوردند ، صحبت‌هایی کوتاه اما جنجالی داشت .

ملوان بندرانزلی که امیدوار بود فصل جدید رقابت‌ها را با برتری مقابل قشقایی استارت بزند ، در نهایت در ثانیه‌های پایانی روی حرکت دیدنی بازیکن حریف غافلگیر شد و با دریافت گل ، شکست خورد .

مازیار زارع ، هافبک سابق انزلی‌چی‌ها و سرمربی محبوب این تیم ، در پایان بازی مقابل قشقایی ، برابر رسانه‌هایی که خواهان گفت و گو با او بودند ، در چند ثانیه با جملاتی جنجالی به صحبت‌هایش خاتمه داد . زارع در این باره گفت : یک توپ روی دروازه ما هم نیامد و همه هم دیدند . الان هم بیایم حرف بزنم ؟ می توانم حرف بزنم ؟ پنج جلسه مرا از بازی خانگی محروم کردند . فدراسیون دست شما درد نکند و هر چه شما بگویید ما اطاعت می کنیم اما اسم این تیم ملوان است و قدمتش زیاد است . این را فراموش نکنید !

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۶ دیدگاه برای “زارع : آهای فدراسیون ، قدمتِ ملوان را فراموش نکنید !”

  • این بود ؟؟؟؟ این همه تبلیغات و سر و صدا و بوق و کرنا که تیم آسیایی ملوان از یک تیم بی نام و نشان شیرازی آن هم در خانه ی خود شکست بخورد . و جگر هوادارانش را بسوزاند . واقعا” واقعا” و واقعا” متاسفم .

  • نشد که حتی یک بار ما دلببندیم و خوش باشیم به این که این بازی را می بریم و آرزوی ما را به گه نکشند . شما فقط بلدید آرزوهای مردم و طرفداران تان را به گه بکشید . همین .

  • بچه های ملوان خسته نباشید. ملوان خوب بازی کرد ولی جلوی دروازه برنامه نداشت. کادر مربیگری ملوان حتما می دونه که تو لیگ یک به بازی خوب امتیاز نمی دهند و تیم هایی که چرک بازی می کنند موفق ترند! زیاد روی درستکاری داوران نباید حساب کنند .باید برای باز کردن دروازه تیمها که اتوبوسی دفاع می کنند و با وقت کشی چندش اور حال ادم رو از هرچی فوتبال منقلب می کنند برنامه داشته باشند. مهاجمین شوتزن و تکنیکی این موقع ها خیلی بدرد می خورند….

  • ملوان خیلی خوب بازی کرد و با عرض خسته نباشید به همه ملوانان. می خوام یادآور بشم که در لیگ یک چون خیلی از تیم ها خیلی چرک بازی می کنند و از فوتبال چیزی سرشون نمی شه و فقط بدنبال امتیازگیری به هر قیمتی هستند و روی درستکاری داوران نمی توان زیاد حساب کرد، بهتر است که در همان اوایل بازی با تمام قوا به حریف حمله کرد و برای مواردی که تیم حریف با ۱۰ بازیکن توی ۱۸ قدم دفاع می کنه، برنامه داشت و از مهاجمین تکنیکی و شوتزن استفاده نمود.

  • یادم میاد بعد از بازی ایران و آرژانتین مردم ریختن تو خیابونا و خوشحالی می کردن گفتم چی شده گفتن یک هیچ باختیم.

  • سه امتیاز به تیم مقابل دادیم در حالی که میتوانستیم با امتیاز شروع کنیم . باز هم با همان نوع و مدل که تیم ملی در جام ملتها به زاپن باخت و اعتراض بیمورد به داور . این جوانها با توجه به جامعه ایران به کسی اجتیاج دارند که از نظر فکری و روانی کمکشان کند . مثل اکثر تیمهای دنیا .

ارسال دیدگاه