رفتن به بالا
  • یکشنبه - 2 آذر 1399 - 19:36
  • کد خبر : ۲۰۳۸۷
  • مشاهده :  38 بازدید
  • چاپ خبر : شاهین و شهرداری ناکام در گلزنی

شاهین و شهرداری ناکام در گلزنی

جدالِ تیمی که از لیگِ برتر به لیگِ یک سقوط کرده و تیمی که از لیگِ ۲ به لیگِ یک آمده با نتیجه ی مساوی تمام شد .

شاهین با هدایت فراز کمالوند تلاش زیادی برای پیروزی در این بازی داشت اما بازیکنان حسن اشجاری به خوبی راه های نفوذ را بستند و در نهایت دروازه ی خود را بسته نگه داشتند . البته شهرداری آستارا برنامه هایی را برای پیروزی داشت و روی ضدحملات این کار را انجام داد اما در نهایت توپی از خط دروازه ها عبور نکرد . 

شهرداری آستارا با نتیجه یی که در این بازی کسب کرد ، نشان داد تنها برای کسب تجربه و ماندن در جدول بازی ها وارد مسابقات نشده و می خواهد رویاپردازی کند . این از حملاتی که شاگردان حسن اشجاری در پی اجرای آن بودند ، مشخص بود . تیم شاهین شهرداری بوشهر که فصل گذشته یکی از تیم های حاضر در لیگ برتر بود ، در این بازی به خوبی متوجه شد صعود به لیگ برتر یک ماموریت سخت است و به لطف این که فصل گذشته تیم لیگ برتری بوده ، هیچ حریفی دستان خود را به علامت تسلیم بالا نخواهد برد . 

این بازی تنها مسابقه ی هفته ی نخست بازی های لیگ یک بود که گلی به همراه نداشت . البته این بدین معنی نبود که میزبان تنها به دنبال یک امتیاز بازی بود . این نتیجه بیشتر به سود تیم شهرداری آستارا بود . به این خاطر که این تیم به تازگی به لیگ یک صعود کرده است .

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه