رفتن به بالا
  • شنبه - 8 آذر 1399 - 11:28
  • کد خبر : ۲۰۴۱۹
  • مشاهده :  80 بازدید
  • چاپ خبر : دربیِ گیلان با تقابلِ چوکا و ملوان

دربیِ گیلان با تقابلِ چوکا و ملوان

هفت مسابقه ی هفته ی دومِ لیگِ یک در روز یکشنبه برگزار می‌شود و در حساس‌ترین بازی ، چوکای تالش میزبانِ ملوانِ انزلی است .

مسابقات هفته ی دوم لیگ یک روز یکشنبه برگزار می‌شود . یکی از حساس‌ترین رقابت ها، در استان گیلان ، بین دو تیم چوکای تالش و ملوان انزلی برگزار می شود ؛ دربی گیلانی بین دو تیم پرهوادار .

ملوان هفته ی گذشته در کمال ناباوری در خانه مقابل قشقایی شیراز شکست خورد و اکنون به دنبال جبران مافات است . چوکا هم شکست سنگین ۳ بر صفر را از خیبر خرم آباد متحمل شد . حالا هر دو به دنبال جبران ناکامی هفته ی اول هستند .

خیبر خرم آباد که هفته ی گذشته برد پُرگلی به دست آورد ، میهمان بادران تهران است . بادرانی که فرهاد کاظمی از این تیم جدا شد و اکنون محسن عاشوری جایگزینش شده است . مس کرمان و شاهین شهرداری بوشهر که هفته ی اول به تساوی مقابل رقبا رضایت داده بودند ، این هفته باید به مصاف یکدیگر بروند . هر دو را می‌توان جز مدعیان لیگ برتر دانست .

رایکای بابل هم در عسلویه به مصاف تیم پارس جنوبی جم خواهد رفت . پارس جنوبی که این فصل به لیگ یک سقوط کرده ، به دنبال بازگشت به لیگ برتر است و رایکا هم می‌خواهد از اعتبار فوتبال بابل و مازندران دفاع کند . پارس جنوبی در هفته ی اول هم پیروز شده بود . استقلال ملاثانی میزبان تیم هوادار رضا عنایتی است . ملاثانی یکی از تیم‌ های خوب خوزستانی است که در اهواز میزبان حریف خود خواهدبود .

قشقایی شیراز که شگفتی هفته ی اول را به شکست ملوان رقم زد ، به مصاف تیم آرمان گهر می رود . شهرداری آستارا و فجرشهیدسپاسی هم روز دوشنبه به مصاف یکدیگر خواهندرفت .

"خبرگزاری فارس"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه