رفتن به بالا
  • یکشنبه - 9 آذر 1399 - 17:57
  • کد خبر : ۲۰۴۲۹
  • مشاهده :  57 بازدید
  • چاپ خبر : دربیِ گیلان به کامِ مازیار و انزلی‌چی‌ها

دربیِ گیلان به کامِ مازیار و انزلی‌چی‌ها

بعد از شکستِ دور از انتظار در هفته ی گذشته ، ملوان این بار در بازیِ خارج از خانه ی خود مقابلِ چوکای تالش به برتری دست یافت .

ملوان که فصل جدید را با داعیه ی دستیابی به امتیاز صعود به لیگ برتر آغاز کرده ، افتتاحیه ی تلخی را مقابل قشقایی شیراز در هفته ی گذشته پشت سر گذاشت و با تک گلی که در دقیقه ی پایانی بازی دریافت کرد ، با شکست به کار پایان داد .

ملوان این فصل با داعیه ی دستیابی به سهمیه و حضور در لیگ برتر کار را با مازیار زارع استارت زده و بعد از دستیابی به اولین برد ، اکنون با امیدواری بیشتر کار را دنبال می‌کند .

 

دو نماینده ی شکست خورده ی گیلان در هفته ی اول ، این بار در استادیوم سردارجنگل برابر یکدیگر قرار گرفتند تا بعد از سال‌ها یکی دیگر از دربی‌های این استان را برگزار کنند . چوکای تالش که در فصل گذشته با فرشاد پیوس بعد از سال‌ها موفق به صعود به لیگ آزادگان شده بود ، در این فصل با هادی شکوری و مشکلات بزرگ مالی و مدیریتی کار را دنبال کرده است . آن ها که هفته ی گذشته در تهران و مقابل خیبر شکست یک طرفه‌یی را پشت سر گذاشته بودند ، این بار امیدوار به کسب نتیجه مقابل ملوان بودند اما خیلی زود تسلیم نمایش هجومی حریف شدند .

 

 

 

شاگردان مازیار زارع از همان دقایق ابتدایی با در اختیار گرفتن بازی در زمین چمن مصنوعی استادیوم سردارجنگل و زیر بارش شدید باران، حریف را به لاک دفاعی بردند و البته خیلی زود به نتیجه دست یافتند . میعاد یزدانی در دقیقه ی ۲۰ موفق شد اولین گل بازی را به نام انزلی‌چی‌ها کند و در ادامه نیز محمد مهری دیگر مهاجم ملوان بود که گل دوم را به نام این تیم کردند .

 

در نیمه ی دوم هادی شکوری با تغییراتی که در تیمش داشت به دنبال تغییر نتیجه بود اما شاگردان او علیرغم فشاری که روی دروازه ی مبین عشایر و دفاع حریف شکل دادند ، نتوانستند به نتیجه ی لازم دست یابند . رضا اعتمادی ، مهاجم باتجربه و کارکشته ی چوکا آخرین حربه ی حریف برای دستیابی به گل بود که این بازیکن سابقه دار در جمع چوکایی‌ها نیز علیرغم تلاشی که در دقایق پایانی بازی داشت ، با از دست دادن یک موقعیت ایده آل نتوانست دروازه ی ملوان را باز کند و چوکا دومین شکست خود را متحمل شد و با دریافت ۵ گل طی دو بازی و بدون امتیاز به قعر جدول لیگ آزادگان چسبید .

 

 

چوکای تالش هفته ی آینده در اهواز مقابل استقلال خوزستان قرار خواهد گرفت ، دیداری که می‌تواند در صورت ناکامی ادامه دار هادی شکوری باعث شود تغییراتی زودهنگام را در تالش شاهد باشیم . ملوان هم با مازیار زارع و حضور پژمان نوری روی صندلی مدیریتی بعد از دشت اولین سه امتیاز فصل بار دیگر میزبانی خود را خارج از استادیوم خانگی (محرومیت انضباطی) دنبال خواهند کرد و باید دید به جمع مدعیان بازخواهند گشت یا خیر .

 

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه