رفتن به بالا
  • دوشنبه - 10 آذر 1399 - 19:40
  • کد خبر : ۲۰۴۳۹
  • مشاهده :  41 بازدید
  • چاپ خبر : تیمِ اشجاری ۴ امتیازی شد

تیمِ اشجاری ۴ امتیازی شد

تیمِ شهرداری آستارا بعد از متوقف کردنِ شاهین شهرداری در بوشهر این بار در خانه به ۳ امتیازِ ارزشمند دست پیدا کرد تا ۴ امتیازی شود .

در همان بازی با شاهین شهرداری بوشهر مشخص بود شاگردان حسن اشجاری در اولین فصل حضور در لیگ یک با اشتیاق فوتبال می کنند و به دنبال ارایه ی بازی های خوب در برابر حریفان و کسب نتیجه هستند . تیمی که در بازی های دوستانه در برابر استقلال به نتیجه ی مساوی یک بر یک دست یافت و دو بار هم توپ را به تیر دروازه ی آبی ها زد .

محمد ابراهیم رضا زاده زننده ی گل برتری تیم شهرداری آستارا در دیدار با فجرسپاسی شیراز بود . تیمی که با رفتن داوود مهابادی به تیم ملی جوانان هنوز سرمربی به خدمت نگرفته و با دستیاران این مربی ادامه می دهد .

شهرداری آستارا همانند خوشه طلایی فصل گذشته است که در اولین فصل حضور در لیگ یک ارایه گر بازی های خوبی در برابر حریفان بود و اگر چه به لیگ برتر صعود نکرد اما نتایج خوبی می گرفت . خط دفاعی شهرداری آستارا در دو بازی اخیر گلی دریافت نکرده و این نشان می دهد بازیکن سابق استقلال تیمی ساخته که ابتدا به دنبال گل نخوردن است و بعد گل زدن . اما فجر با کسب یک امتیاز از دو بازی نشان داده نمی تواند مدعی جدی برای صعود به لیگ برتر باشد . هر چند فعلاً در ابتدای راه هستیم و نمی شود نظر صریحی درباره ی تیم ها داد .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه