رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۷
  • کد خبر : ۲۰۴۶۱
  • مشاهده :  461 بازدید
  • چاپ خبر : سه تغییر روی نیمکت‌ها در دو هفته در لیگِ یک !

سه تغییر روی نیمکت‌ها در دو هفته در لیگِ یک !

پس از برکناریِ فرهاد کاظمی و هادی شکوری ، حالا سرمربیِ تیمِ شاهین بوشهر نیز از سمتِ خود استعفا داد تا به سرعت تغییراتِ روی نیمکتِ تیم‌های لیگِ یکی اتفاق افتد .

در حالی‌که هنوز دو هفته از عمر برگزاری مسابقات فصل جدید لیگ یک فوتبال ایران می‌گذرد و تیم‌ها در حال رصد و ارزیابی یکدیگر هستند ، تغییرات در کادرفنی تیم‌ها آغاز شده است ؛ پس از پایان دیدار هفته ی نخست بود که فرهاد کاظمی از سمت خود در بادران برکنار شد و سپس در هفته دوم و پس از شکست چوکای تالش ، این‌بار هادی شکوری بود که با حکم اخراج خود از چوکا مواجه شد . حالا هم از بوشهر خبر می‌رسد که فراز کمالوند پس از کسب نتایج ضعیف در دو هفته ی آغازین فصل جدید ، نمی‌خواهد با شاهین به همکاری خود ادامه بدهد و از سمت خود استعفا داده است .

البته هنوز استعفای کمالوند با واکنشی از سوی باشگاه شاهین مواجه نبوده اما این سرمربی باتجربه که بازیکنان شاخصی را هم برای تیم شاهین به خدمت گرفته ، روز گذشته در مصاحبه‌یی با “ورزش سه” رسماً خبر استعفای خود را اعلام کرد ؛ در فصل گذشته نیز تغییر و تحولات بسیاری روی نیمکت تیم‌های لیگ برتری و لیگ یکی اتفاق افتاد و حالا همچنان این روند در مسابقات لیگ یک ادامه دارد که در نوع خود بسیار عجیب است ، چرا که گذشت دو هفته از مسابقات و تغییر سه سرمربی ، زیبنده ی فوتبال ایران نیست .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه