رفتن به بالا
  • جمعه - 14 آذر 1399 - 13:15
  • کد خبر : ۲۰۴۷۶
  • مشاهده :  31 بازدید
  • چاپ خبر : نبردِ ملوان با رایکا و تقابلِ صدرنشینان و قعرنشینان
هفته ی سومِ لیگِ یک ؛

نبردِ ملوان با رایکا و تقابلِ صدرنشینان و قعرنشینان

دیدارهای هفته ی سومِ لیگِ یک شنبه برگزار می شود که در یکی از حساس ترین مسابقات ملوان به مصاف رایکای بابل می رود و دو تیم بالانشین جدول پارس جنوبی و استقلال خوزستان با حریفانِ ته جدولی مسابقه دارند .

مسابقات هفته ی سوم لیگ یک روز شنبه انجام می شود . در این روز تیم صدرنشین پارس جنوبی به مصاف گل ریحان ۲ امتیازی می رود که در رده ی دوازدهم جدول است . محمد نصرتی مقابل تیمی قرار می گیرد که فصل گذشته در مقطعی هدایتش را برعهده داشته است . پارس جنوبی در صورت پیروزی می تواند همچنان در صدر جدول باقی بماند . استقلال خوزستان دیگر تیم ۶ امتیازی جدول هم میزبان چوکای تالش بدون امتیاز و قعرنشین است . آبی های خوزستان هم فرصت خوبی دارند که همچنان در کورس رقابت صدرنشینی با پارس جنوبی باقی بمانند . بعید است چوکا مقابل استقلال خوزستان بتواند به برد حتی فکر کند . تیمی که در دو هفته ی ابتدایی لیگ حتی یک گل هم نزده است . 

مس کرمان تیم سوم جدول که ۴ امتیازی است میهمان تیم شگفتی ساز شهرداری آستارا ست . آستارا هم اولین حضورش در لیگ یک را تجربه می کند اما در دو هفته ی ابتدایی ۴ امتیاز جمع کرده است و به همین دلیل شاگردان رضا مهاجری در رشت کار راحتی پیش رو نخواهند داشت . مس کرمان هم که سابقه ی حضور در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را هم دارد ، اسب خود را برای صعود به لیگ برتر زین کرده اما این هفته با حریف سختکوشی بازی دارد .

تیم هوادار با رضا عنایتی نتایج بدی نگرفته و ۴ امتیازی است که باید به مصاف قشقایی شیراز برود ، قشقایی در هفته ی اول ملوان را شکست داد و باعث حیرت همگان شد . خیبر خرم آباد تیم محبوب استان لرستان این هفته در تهران میزبان استقلال ملاثانی است . خیبری ها ۳ امتیاز دارند و حریف خوزستانی آن ها دو امتیازی است . ملوان بندرانزلی هم که با پژمان نوری و مازیار زارع در تلاش است تا به لیگ برتر برگردد ، این هفته باید جذاب ترین مسابقه را با رایکای بابل برگزار کند . رایکا فقط یک امتیاز دارد ولی ملوان ۳ امتیازی است . تقابل با تیم بابلی برای یکی از محبوب ترین تیم های استان گیلان می تواند جذابیت های خاص خود را داشته باشد .

 

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه