رفتن به بالا
  • جمعه - ۲۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۷
  • کد خبر : ۲۰۵۶۲
  • مشاهده :  432 بازدید
  • چاپ خبر : لیگِ یک و ۸ مدعی در هفته های ابتدایی

لیگِ یک و ۸ مدعی در هفته های ابتدایی

لیگِ یک در ۴ هفته ی ابتدایی نشان داد دست کم ۸ مدعی برای صعود به لیگِ برتر دارد .

در حالی که در پایان هفته ی چهارم استقلال خوزستان با ۱۰ امتیاز صدر جدول را در اختیار گرفته است و پارس جنوبی با همین تعداد امتیاز در رتبه ی دوم قرار دارد ، فاصله ی تیم هشتم یعنی مس کرمان با صدرنشین تنها ۳ امتیاز است و این بدین معنی است که لیگ یک در فصل جاری دست کم ۸ مدعی صعود دارد . در نیمه ی پایین جدول هم تیم هایی حضور دارند که در فصل گذشته مدعی صعود بودند که از این جمع می توان خوشه طلایی و نود ارومیه را مثال زد .

در لیگ یک از آن جایی که موفقیت تنها با صعود به لیگ برتر معنی پیدا می کند ، خیلی از تیم ها حاضر در مسابقات اندیشه ی صعود به لیگ برتر را در سر می پرورانند ؛ حتی تیم هایی که از نظر امکانات سخت افزاری و نرم افزاری شرایط ایده آلی ندارند و به خوبی می دانند در صورت صعود به لیگ برتر برای میزبانی و حتی تامین هزینه های تیم دچار چالش خواهندشد .

فاصله ی ۳ امتیازی مس کرمان که تیم هشتم جدول به شمار می رود با تیم صدرنشین یعنی استقلال خوزستان نشان می دهد فصل سختی در انتظار مدعیان صعود به لیگ یک است ، چرا که فاصله ی تیم ها با هم نزدیک و میلی متری است و حتی یک امتیاز می تواند رای به صعود یا عدم صعود تیم مدعی به لیگ برتر بدهد . البته فصل گذشته هم این چنین بود و دیدید که در نهایت تیم مس کرمان با هدایت مجتبی حسینی تنها به خاطر یک گل زده ی کم تر به نسبت آلومینیوم اراک به لیگ برتر صعود نکرد .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه