رفتن به بالا
  • یکشنبه - 14 دی 1399 - 21:27
  • کد خبر : ۲۰۷۶۷
  • مشاهده :  53 بازدید
  • چاپ خبر : کورسِ ۷ تیم برای صدرنشینی و دربیِ گیلان

کورسِ ۷ تیم برای صدرنشینی و دربیِ گیلان

در هفته ی هشتم لیگِ یک ۷ تیمِ نخستِ جدول شانسِ صدرنشینی دارند و همین موضوع مسابقاتِ این هفته را جذاب و حساس‌تر کرده است .

دیدارهای هفته ی هشتم لیگ یک طبق برنامه روز دوشنبه برگزار می‌شود و متاسفانه در این روز نیز ۴ دیدار لیگ برتر برگزار می‌شود و این تداخل برای لیگ‌ یکی‌‌ها اصلا جذاب نیست ، زیرا باعث می‌شود از کانون توجه رسانه‌ها دورتر شوند . در حال حاضر سه تیم هوادار ، پارس جنوبی جم و مس کرمان ۱۴ امتیازی هستند که به دلیل تفاضل گل هوادار رضا عنایتی صدرنشین مسابقات است . در جدول لیگ ۷ تیم اول این هفته شانس صدرنشینی دارند و این مساله می‌تواند جذابیت مسابقات را دو چندان کند . 

شاگردان عنایتی این هفته دیدار نسبتاً راحتی مقابل آرمان گهر دارند ، آرمان گهر در رده ی چهاردهم جدول است و به خاطر نتایج نه چندان مطلوب کادرفنی این باشگاه زیر فشار هم قرار گرفته است . تیم هوادار در صورت پیروزی همچنان صدرنشین رقابت‌ها باقی خواهد ماند .

پارس جنوبی جم تیم رده ی دوم جدول اما مسابقه‌یی حساس و دشوار با تیم رده چهارمی استقلال خوزستان دارد . آبی‌پوشان اهوازی ۱۳ امتیازی هستند . امیر خلیفه‌ اصل با استقلال خوب نتیجه گرفته و حالا شانس دارد که در صورت شکست دادن پارس جنوبی به صدر جدول هم برسد تا صدر جدول لیگ یک هم مثل لیگ برتر آبی‌ شود اما شکست دادن تیم پارس جنوبی کار ساده‌یی نیست . پارس جنوبی هفته ی گذشته بازی بزرگ را به هوادار باخت و استقلال خوزستان هم مقابل رایکای بابل شکست خورد و اکنون هر دو تیم به دنبال جبران ناکامی هستند . 

تیم مس کرمان هم که روی پله ی سوم ایستاده است ، این هفته بازی نسبتاً راحتی دارد و به مصاف قشقایی شیراز خواهدرفت . مس کرمان هم شانس پیروزی و صدرنشینی دارد . این هفته بازی‌های جذابی را شاهدیم و ۵ تیم برای رسیدن به صدر جدول تلاش خواهندکرد .

شهرداری آستارا هم که در رده ی پنجم است ، در دربی گیلان به مصاف تیم بدون پول چوکای تالش خواهد رفت . علی لطیفی سرمربی چوکا این هفته از شرط‌بندی و ماجراهای پشت پرده در لیگ یک سخن گفت اما بهتر است سرمربیان به کارهای فنی خود بیشتر توجه کنند . چوکا در صورت شکست در این دربی وضعیت وخیمی پیدا خواهدکرد اما شهرداری آستارا در کمال خوش شانسی ممکن است به صدر جدول برسد .

ملوان بندرانزلی تیم قدیمی و ریشه‌دار هم که در رده ی ششم است ، این هفته باید به مصاف تیم گل ریحان البرز برود . ملوانان هم سودای صعود به لیگ برتر در سر دارند اما گل‌ریحان این فصل به هیچ عنوان چهره‌ ی یک مدعی را ندارد و روی پله ی سیزدهم جدول لیگ ایستاده است . فجرسپاسی ۱۲ امتیازی هم این هفته به مصاف استقلال ملاثانی می‌رود . دو تیم بازیکنان جوان و جویای نام زیاد دارد . 

رایکای بابل هم این هفته به مصاف خیبرخرم آباد می‌رود ، تقابل عبدالله ویسی سرمربی خیبر با نادر دست نشان سرمربی رایکا جذاب خواهد بود . دو تیم بدون برد قعرنشین هم این هفته به مصاف یکدیگر خواهند رفت . خوشه طلایی ساوه که در رده ی هفدهم است به مصاف نود ارومیه می‌رود و باید دید سرانجام یکی از این دو تیم رنگ برد را خواهددید یا نه .

 

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “کورسِ ۷ تیم برای صدرنشینی و دربیِ گیلان”

  • با سلام ، مدیران ملوان لطفاً برای پخش زنده ی بازی های تیم از طریق شبکه های اجتماعی فکری بکنند ولو کیفیت پخش بالایی نداشته باشد و روی شبکه ی باران که همه ش مترصد فرصتی برای اتنقامجویی و نادیده گرفتن ملوان بودند ، حساب نکنند . برای جبران هزینه ها هم می توانند بر روی هواداران حساب کنند .

ارسال دیدگاه