رفتن به بالا
  • سه شنبه - 16 دی 1399 - 21:51
  • کد خبر : ۲۰۸۱۱
  • مشاهده :  70 بازدید
  • چاپ خبر : زارع : روندِ ما بازی به بازی است

زارع : روندِ ما بازی به بازی است

سرمربیِ ملوانِ بندرانزلی گفت : ما بازی به بازی پیش می رویم و روندِ ما بازی به بازی است ؛ از الان هم تمامِ برنامه ی ما روی بازی با تیمِ بسیار خوبِ فجرسپاسی خواهدبود .

مازیار زارع پس از برتری تیمش مقابل گل ریحان البرز در خصوص بازی اظهار داشت : فکر می کنم بازیکنان ملوان ۹۰ دقیقه سوار بر بازی بودند و حاکم بر میدان بودیم و واقعاً آن نکات و دستوراتی که به آن ها توسط کادرفنی گوشزد شده بود به بهترین شکل ممکن در زمین پیاده کردند .

زارع ادامه داد : به تیم گل ریحان بابت نمایش خوب در مقابل ملوان تبریک می گویم و امیدوارم در بازی های آینده موفق باشند . این سه امتیاز خیلی برای ما مهم بود که خدا را شکر توانسیم آن را کسب کنیم .

سرمربی ملوان افزود : تنها روی گلی که دریافت کردیم تمرکز نداشتیم و موقعیت آن‌چنانی نیز تیم مقابل نداشت . در پرتاپ های اوت توپ های دوم و سوم خطرناک هستند ، فکر می کنم جز صحنه ی گل در سایر دقایق بازی بازیکنان با تمرکز بالایی کار کردند و موقعیت های خیلی خوبی هم داشتیم که می توانستیم مخصوصاً در دقایق پایانی بازی به گل های بیشتری برسیم .

وی اضافه کرد : تیم حریف بازی را بسته بود و در زمین خودشان تجمع دفاعی داشتند که این موضوع سبب شده بود تا کار برای ما سخت شود اما بازیکنان با حوصله و چرخش توپ خوبی که داشتند ، توانستیم به گل رسیده و در نهایت سه امتیاز بازی را کسب کنیم .

سرمربی ملوان گفت : بازیکنان تعویضی خیلی خوب کار کردند ، الان چندین بازی است که بازیکنان تعویضی به بهترین شکل ممکن کار می کنند و این نشان می دهد که بازیکنان ملوان با همدیگر رفاقت صمیمی و هماهنگی بیشتری دارند .

او بیان داشت : ما بازی به بازی پیش می رویم و روند ما بازی به بازی است ؛ از الان هم تمام برنامه ی ما روی بازی با تیم بسیار خوب فجرسپاسی خواهدبود .

زارع در پاسخ به این پرسش که به نظرش مسابقات می تواند با حضور حداقلی تماشاگران برگزار شود ، گفت : فکر می کنم الان خیلی به حضور تماشاگران نیاز داریم و می توانیم به مانند لیگ انگلیس و جاهای دیگر مجوز حضور حداقلی تماشاگران در ورزشگاه ها را صادر کنیم . به این موضوع خیلی نیاز داریم و مهم تر از هر چیز دل تنگ هواداران‌مان هستیم . بازیکنان ملوان به حمایت مردم احتیاج دارند ، چرا که باز هم می گویم ملوان با هوادارانش زنده است .

 

 

"دی اسپورت"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه