رفتن به بالا
  • شنبه - 20 دی 1399 - 11:05
  • کد خبر : ۲۰۸۲۲
  • مشاهده :  25 بازدید
  • چاپ خبر : تیمِ فوتبالِ بانوانِ ملوانِ انزلی مغلوبِ سارگلِ بوشهر شد

تیمِ فوتبالِ بانوانِ ملوانِ انزلی مغلوبِ سارگلِ بوشهر شد

تیمِ ملوانِ بندرانزلی در ادامه ی رقابت های فوتبالِ لیگِ برترِ بانوانِ کشور مغلوبِ تیمِ سارگلِ بوشهر شد .

در این دیدار که عصر جمعه در ورزشگاه تختی بندرانزلی و از هفته ی ششم لیگ برتر بانوان کشور برگزار شد ، تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی با نتیجه ی ۲ بر یک مقابل تیم فوتبال سارگل بوشهر مغلوب شد تا یک شکست دیگر را در این دوره از مسابقات تجربه کند .

گرچه در این بازی هر دو تیم بازی متعادلی را از خود به نمایش گذاشتند اما تیم فوتبال بانوان سارگل بوشهر بهتر از فرصت های به دست آمده استفاده کرد و در نقطه ی مقابل نیز تیم ملوان بندرانزلی نتوانست از فرصت میزبانی خود بهره ببرد و در نهایت در این بازی خانگی مغلوب حریفش شد .

قضاوت این دیدار را فاطمه نصیری بر عهده داشت که بهاره سیفی و نرگس مولایی به عنوان کمک داور در این دیدار حضور داشتند و غزاله عاطفی هم به عنوان داور چهارم در این بازی حضور یافت .

تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی پیش از این بازی ، سه شکست و دو پیروزی کسب کرده بود که با توجه به این شکست خانگی ، مجموع شکست های این تیم به عدد چهار افزایش یافت .

در رقابت های فوتبال لیگ برتر بانوان کشور جام کوثر ، تیم های ذوب آهن و سپاهان اصفهان ، ملوان بندرانزلی ، نماینده ی البرز ، همیاری آذربایجان غربی ، شهرداری سیرجان ، سارگل بوشهر ، پالایش گاز ایلام و وچان کردستان به صورت دوره یی در یک گروه با هم رقابت می کنند .

 

 

"ایرنا"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه