رفتن به بالا
  • دوشنبه - 22 دی 1399 - 11:51
  • کد خبر : ۲۰۸۴۰
  • مشاهده :  16 بازدید
  • چاپ خبر : تقابلِ صدرنشینان با تیم‌های شیرازی
هفته ی نهمِ لیگِ یکِ فوتبال

تقابلِ صدرنشینان با تیم‌های شیرازی

صدرنشینانِ شمالی و جنوبی لیگِ یکِ فوتبال در هفته ی نهمِ رقابت‌ها ، برابرِ نمایندگانِ شهرِ شیراز قرار می‌گیرند .

هفته ی نهم لیگ یک فوتبال ، عصر امروز (دوشنبه) با ۹ دیدار برگزارخواهدشد و در یکی از این مسابقات ، استقلال خوزستان میزبان قشقایی شیراز خواهدبود . آبی‌های اهوازی هفته ی گذشته با پیروزی بزرگی که در جم به دست آوردند ، از ناکامی مس کرمان و هوادار استفاده کرده و به صدر جدول رسیدند ، اما این هفته هم کار سختی پیش رو دارند . شاگردان داریوش هرمزی در تیم قشقایی با وجود داشتن رتبه ی پانزدهم جدول ، تیم‌های گردن‌کلفتی چون فجرسپاسی ، خیبر خرم‌آباد و مس کرمان را متوقف کرده‌اند و سه امتیاز را به راحتی به استقلال خوزستان نخواهندداد .

ملوان بندرانزلی هم به مصاف فجرسپاسی شیراز می‌رود . ملوانان بر خلاف سال‌های گذشته ، امسال برای صعود به لیگ برتر می‌‌جنگند و تاکنون تنها یک شکست متحمل شده‌اند . قوی سپید انزلی امیدوار است در صورت توقف استقلال خوزستان مقابل قشقایی ، با شکست دیگر تیم شیرازی به صدر جدول صعود کند . دیگر تیم ریشه‌دار این مسابقه یعنی فجر تاکنون شکستی با علی اصغر کلانتری تجربه نکرده ، اما تنها دو امتیاز از دو دیدار قبلی خود به دست آورده است .

لیگ دسته اول فوتبال , فوتبال ,

در حساس‌ترین بازی این هفته ، مس کرمان مقابل پارس جنوبی جم صف‌آرایی خواهدکرد . مس تاکنون چهار پیروزی یک بر صفر کسب کرده و بدترین خط حمله میان هشت تیم برتر لیگ یک و نیز بهترین خط دفاع مسابقات را در اختیار دارد . در آن سوی میدان پارس جنوبی بر خلاف پیروزی‌های متوالی هفته‌های نخست ، در پنج هفته ی گذشته تنها یک بار بُرده و در دو هفته ی اخیر مقابل دو تیم بالای جدولی استقلال خوزستان و هوادار شکست خورد .

در دیگر دیدار هوادار میزبان رایکای بابل است . شاگردان غلامرضا عنایتی که به نظر می‌رسید کار سختی مقابل تیم رده سیزدهمی آرمان گهر نداشته باشند ، هفته ی گذشته از این تیم شکست خوردند و فرصت یکه‌تازی را از دست دادند . هوادار که اکنون به جایگاه چهارم جدول سقوط کرده ، با تزلزل استقلال خوزستان ، ملوان و مس کرمان می‌تواند به صدر جدول بازگردد . رایکای بابل هم در پنج هفته ی گذشته به سه پیروزی و دو تساوی رسیده و با ارایه ی عملکردی فراتر از انتظارات ، در جایگاه هشتم جدول قرار گرفته است .

"خبرگزاری تسنیم"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه