رفتن به بالا
  • دوشنبه - 22 دی 1399 - 12:05
  • کد خبر : ۲۰۸۴۳
  • مشاهده :  22 بازدید
  • چاپ خبر : رقابتِ ۶ تیم برای تصاحبِ صدر
هفته ی نهمِ لیگِ آزادگان ؛

رقابتِ ۶ تیم برای تصاحبِ صدر

عصرِ امروز در چارچوبِ بازی‌های هفته ی نهمِ لیگِ یکِ فوتبال ، ۹ دیدار برگزارخواهدشد .

در چارچوب بازی‌های هفته ی نهم لیگ آزادگان ، امروز ۹ دیدار برگزارخواهدشد و تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها به مصاف هم می‌روند .

استقلال خوزستان که با ۱۶ امتیاز صدر جدول را در اختیار دارد ، برای حفظ جایگاه خود باید به مصاف تیم انتهای جدولی قشقایی شیراز برود که از ابتدای فصل تاکنون تنها ۶ امتیاز به دست آورده است . شاگردان خلیفه اصل در صورت پیروزی در این دیدار خانگی می‌توانند صدرنشینی خود را تثبیت کنند ، اما هر نتیجه ی دیگری ، امکان سقوط آن‌ها در جدول را فراهم می‌کند .

ملوان بندرانزلی هم که در فصل جدید شگفتی ساز شده و با هدایت مازیار زارع توانسته با ۱۵ امتیاز در رده ی دوم قرار گیرد ، این هفته در شیراز میهمان فجرشهیدسپاسی است . زردپوشان شیرازی با ۱۳ امتیاز در رده ی هفتم قرار گرفتند و پیروزی در بازی خانگی امروز می‌تواند زمینه ساز صعود چند پله‌یی این تیم در جدول فشرده ی لیگ آزادگان باشد .

حساس‌ترین بازی این هفته میان تیم‌های مس کرمان و پارس جنوبی جم برگزار خواهد شد که به ترتیب در رده‌های سوم و پنجم قرار دارند . شاگردان نصرتی که پس از چند هفته صدرنشینی قافیه را به حریف خوزستانی خود باختند ، در صدد پس گرفتن جایگاه خود هستند ، اما در این راه میزبان قدرتمند کرمانی را مقابل خود می‌بینند که ۴ هفته است طعم شکست را نچشیده و تشنه ی رسیدن به بالاترین رده ی جدول است .

در تهران تیم مدعی هوادار میزبان رایکای بابل است که در این فصل نتایج خوبی کسب کرده و از ۵ بازی اخیر خود ۱۱ امتیاز به دست آورده است . شاگردان عنایتی که هفته ی گذشته در سیرجان مغلوب آرمان گهر شدند ، برای ارتقای جایگاه خود در میان تیم‌های بالای جدولی نیاز شدیدی به ۳ امتیاز بازی مقابل آرمان گهر دارند .

"باشگاه خبرنگاران جوان"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه