رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۲
  • کد خبر : ۲۰۹۹۱
  • مشاهده :  535 بازدید
  • چاپ خبر : آقا پژمان ، آقا مازیار ! صدای مردمِ انزلی درآمده !

آقا پژمان ، آقا مازیار ! صدای مردمِ انزلی درآمده !

به‌دنبالِ شکستِ عجیبِ تیمِ ملوانِ انزلی در «دربیِ» گیلان مقابلِ شهرداری آستارا ، هوادارانِ عصبیِ انزلی‌چی در فضای مجازی به کادرفنیِ این تیم حمله کردند و بسیاری از آن ها اعتقاد داشتند که ملوان اصلاً تاکتیک ندارد .

هواداران ملوان می‌گویند : آن روزها که ملوان «پول» نداشت خیلی بهتر و غیرتی‌تر بازی می‌کرد اما حالا که با وجود ۳ ، ۴ اسپانسر «پول» دارد ، این‌گونه نتیجه می‌گیرد . باخت دربی‌های گیلان برای ملوانان خیلی دردناک است و این تیم در حالی شکست خورد که شهرداری آستارا هفته ی قبل ۳ گل از پارس‌جم دریافت کرده بود . ملوان در ترکیب اولیه ی خود فقط ۲ بازیکن انزلی‌چی (توجه کنید ۲ بازیکن) داشت و بقیه ی نفرات غیربومی بودند که اغلب غیربومی‌های آن در حد و اندازه ی نام ملوان نبوده و نیستند . این در حالی است که ملوان سال‌هاست دارای آکادمی قوی فوتبال بوده و در رده‌های پایه ۴ ، ۵ تیم خوب دارد . تا به حال سابقه نداشته ملوان این همه بازیکن غیربومی داشته باشد ! چرا به بازیکنان بومی و انزلی‌چی میدان داده نمی‌شود ؟

همه ملوان را با شناسنامه ی «ملوان» می‌شناسند و می‌گویند از قدیم شهر انزلی پر از استعداد بوده و این تیم روی پای خودش می‌ایستاد . فراموش نکنیم فصل ۹۶-۹۵ ملوان تحت هدایت محمد مایلی‌کهن در یک قدیمی صعود به لیگ برتر بود و اگر بازی با رایکا را برده بود ، جواز صعود می‌گرفت اما آن فصل پارس‌جم و سپیدرود لیگ برتری شدند . ملوان مایلی‌کهن پول نداشت اما با عده‌یی بازیکن جوان و بومی قشنگ بازی می‌کرد . جالب این که امسال دو ملی‌پوش خوشنام فوتبال یعنی پژمان نوری و مازیار زارع بالای سر ملوان هستند و انتظارات مردم انزلی از این تیم خیلی بالاست . ملوان در سه بازی اخیر خود فقط یک امتیاز گرفته و این اصلاً در شان این تیم نیست . این تیم هفته ی آینده با تیم احیا شده ی این روزها یعنی خوشه‌طلایی بازی دارد .

مازیار زارع سرمربی ملوان بعد از شکست دربی گیلان ، باخت را به گردن گرفت و گفت : در بازی‌های بعدی جبران می‌کنیم و امیدواریم با مدیریت پژمان نوری ، لیگ برتری شویم ! وعده‌یی که پیش از این ، پژمان داده بود و اعتقاد داشت هواداران ملوان باید صبور باشند و فاصله ی امتیازات ملوان با تیم‌های بالای جدول قابل جبران است ! فعلاً هم پژمان و هم مازیار بعد از کسب یک امتیاز ملوان از سه بازی اخیر ، فقط وعده می‌دهند که تیم درست می‌شود و مردم نگران نباشند . ما هم منتظر می‌مانیم تا ببینیم برای ملوان در بازی‌های پیش‌رو چه نتایجی رقم می‌خورد .
اما بشنوید حرف‌های یک پیشکسوت انزلی را : اگر ملوان که این همه بازیکن غیربومی آورده ، آن ها را در ترکیب ثابت نگذارد آن وقت صدای مردم هم درمی‌آید ! که مثلاً ملوان آن ها را برای «دکور» آورده است !

 

 

"خبرورزشی"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “آقا پژمان ، آقا مازیار ! صدای مردمِ انزلی درآمده !”

  • من می گویم حتی بردن خوشه طلایی در انزلی هم برای این چند نفر که نام ملوان را یدک می کشند هم کاریست بسیار دشوار ، چون این تیم اصلاً قابلیت های برنده شدن ندارد . ایراد کادرفنی شاید در این باشد که یارگیری بدی انجام داد ، چون هیچ گاه وقتی تیم عقب می افتد توانایی بازگشت به بازی ندارد . این ها مقابل تیم آستارا طوری بازی می کردند که گویی دو گل جلو هستند . من معتقدم به هیچ عنوان مبلغی به عنوان شارژ مالی و غیره به آنان تفویض نگردد . چون این وقایع عجیب و باور نکردنی درست زمانی رخ داد که شارژ مالی بی موقع صورت گرفت .

ارسال دیدگاه