رفتن به بالا
 • یکشنبه - 19 بهمن 1399 - 20:20
 • کد خبر : ۲۱۰۸۱
 • مشاهده :  95 بازدید
 • چاپ خبر : سرمربی مس کرمان : من در این بازی به واقع تیم بودنِ مسِ کرمان را با تمامِ وجود درک کردم

سرمربی مس کرمان : من در این بازی به واقع تیم بودنِ مسِ کرمان را با تمامِ وجود درک کردم

سرمربیِ تیمِ فوتبالِ مسِ کرمان در پایانِ بازی با ملوان ، پیروزی برای این تیم را به واسطه ی سختکوشیِ بازیکنانش بسیار با ارزش دانست .

رضا مهاجری در پایان این بازی که با پیروزی یک بر صفر مس کرمان همراه شد ، گفت : شرایط تیم ما در بازی امروز به گونه یی بود که مجبور شدیم از ۶ بازیکن خود در پست های غیرتخصصی استفاده کنیم ؛ از همین رو سختکوشی بازیکنان ما برای کسب پیروزی در بازی امروز برای من بسیار با ارزش بود .

سرمربی مس کرمان افزود : من در این بازی به واقع تیم بودن مس کرمان را با تمام وجود درک کردم ، جایی که بازیکنان مصدوم ما مثل میری و غریبی اعلام کردند که با وجود مصدومیت حاضر به تحمل ریسک بازی هستند تا نشان دهند تا چه اندازه برای تیم حاضر به گذاشتن توان خود هستند ولی به هر حال ما این ریسک را انجام ندادیم و سایر نفرات تیم با وجود بازی در پست های غیرتخصصی خود برابر یک تیم قوی و محترم مثل ملوان نمایش بسیار عالی از خود نشان دادند .

مهاجری با تمجید از نفرات تیم خود گفت : در این بازی نفرات ما مثل رشیدفرخی در طول بازی چند وظیفه ی مختلف را محول شده به خود دیدند و همه ی این بازیکنان در پست های محول شده به خود عالی کار کردند و بازیکنان جوانی مثل زراعت کار در زمانی که تیم ده نفره بود و زیر فشار قرار داشت به زمین می روند و با جان و دل برای تیم بازی می کنند و این برای من به عنوان مربی مس کرمان بسیار ارزشمند است .

سرمربی مس کرمان در رابطه با داوری بازی نیز گفت : من سعی می کنم در زمانی که از داوری مغموم می شویم که در این فصل نیز برای ما بسیار اتفاق افتاده ، سکوت کنم و کار را به کارشناسان بسپارم . همانند بازی های قبل به داوران این بازی نیز خسته نباشید می گویم و امیدوارم همیشه خوب قضاوت کنند .

 

 

"دی اسپورت"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۳ دیدگاه برای “سرمربی مس کرمان : من در این بازی به واقع تیم بودنِ مسِ کرمان را با تمامِ وجود درک کردم”

 • با خسته نباشید و تبریک به کادر مربیان و بازیکنان ملوان به خاطر شکست آبرومندانه ی ۱-۰ از تیم مدعی مس کرمان بابت این که ثابت کردند ملوان یک حریف تمرینی قابل احترام است و با کمال ازخودگذشتگی تیم های رقیب را از بحران خارج می کند . خبر خوب این که خیال ما از بابت اشتغال مربیان بومی راحت شده ، فقط اگر جای این بازیکنان فعلی ملوان هم از جوان های بومی استفاده بشه حداقل ۳۰ فرصت شغلی و بازی برای جوان های انزلی و گیلان محیا می شه و منافع اون نصیب اهالی انزلی و گیلان می شه که در این صورت خیلی بهتر خواهد بود ! ضمن آن که در نتیجه گیری تیم هیچ فرقی نخواهدکرد .

 • ملوان چندن دهه یک تیم بازیکن ساز بود و به تیم های پرسپولیس ، استقلال ، سپاهان و … فوتبالیست صادر می کرد . چه به حال و روزش آمده که حالا تمام افتخارش این شده که از بازیکنان درجه دوم و سوم تیم های استقلال و … استفاده می کنه و تازه نتیجه یی هم جز شکست و مساوی دشت نمی کنه ؛ افسوس ! جای مایلی کهن ها خالی !

 • ضمن احترام به نظرات دوستان خوبم احسان و حجت می خواستم یک نکته و یک پیشنهاد را مطرح کنم .
  نکته این که ؛ جناب مازیار شما و کادرفنی که این بازیکنان را انتخاب کردید ، ثابت نمودید که مطلقا” بازی کن خوب و بد را نمی توانید از یکدیگر تشخیص دهید و به این دلیل باید شما هم همانند این بازیکنانی که آوردید هرچه زودتر بنا به مصلحت ملوان و مردم انزلی تیم را ترک کنید ، پیش از آن که وضع را بغرنج تر از این نمایید .
  و پیشنهادم به مدیریت ملوان پژمان عزیز و دوستداشتنی ، این است که محمد مایلی کهن را به عنوان سرمربی انتخاب و اختیارات تام دهد و از هرگونه مداخله ی غیراصولی و احساسی درکار ایشان جلوگیری به عمل آورد . به دلیل این که ایشان در سال های اخیر برای ملوان بهترین بودند که با کارشکنی و مداخله ی عده یی معلوم الحال ملوان را به این روز انداختند . آیا آنان امروز پاسخگوی این وضعیت اسفبار خواهندبود ؟

ارسال دیدگاه