رفتن به بالا
  • دوشنبه - 27 بهمن 1399 - 20:12
  • کد خبر : ۲۱۱۴۱
  • مشاهده :  88 بازدید
  • چاپ خبر : مخالفتِ هیات مدیره ی باشگاه ملوانِ بندرانزلی با استعفای مازیار زارع

مخالفتِ هیات مدیره ی باشگاه ملوانِ بندرانزلی با استعفای مازیار زارع

هیات مدیره ی باشگاه ملوان ضمن عذرخواهی از تمام هواداران ، با حمایت قاطع از مازیار زارع سرمربی تیم بزرگسالان ملوان با استعفای وی مخالفت کرد .

به گزارش “سپید نیوز” از رسانه ی رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، پس از استعفای شفاهی سرمربی تیم بزرگسالان ملوان در کنفرانس مطبوعاتی بعد از مسابقه با نود ارومیه ، هیات مدیره ی باشگاه ملوان ضمن عذرخواهی از تمام هواداران فهیم این باشگاه بابت کسب نتایج نامطلوب در چند هفته ی اخیر و قول مساعد جهت تلاش برای رفع نقاط ضعف مدنظر کادرفنی تیم در نیم فصل ؛ با حمایت قاطع از مازیار زارع سرمربی تیم بزرگسالان ملوان ، از همه ی دلسوزان این باشگاه خواست برای رسیدن به موفقیت های مدنظر ، همچون سال های پُرافتخار گذشته از ثبات نیمکت و جایگاه سرمربی در این تیم ریشه دار حمایت کرده ، با صبر و حوصله ی بیشتری شاهد تلاش مضاعف کادرفنی و بازیکنان ملوان باشند .

 

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “مخالفتِ هیات مدیره ی باشگاه ملوانِ بندرانزلی با استعفای مازیار زارع”

  • من یک سوال دارم . آیا این بازیکنان حال حاضر در ملوان که قادر نیستند حتی به تیم ته جدول در انزلی گل بزنند و یا حتی کوچک ترین فشاری وارد آورند ، می خواهند یک شبه شق القمر کنند و ناگهان به بازیکنان بزرگی مبدل شوند ؟! اگر این طور است که در گذشته کم فروشی کرده اند . ما با کادرمربی گری ملوان مشکلی نداریم ، حرف ما این است که این بازیکنان در قد و قامت ملوان نیستد . مسوولیت و خسارات وارد شده به ملوان از این پس متوجه ی آن کسانی است که این بازیکنان را به ملوان آوردند .

ارسال دیدگاه