رفتن به بالا
  • جمعه - 1 اسفند 1399 - 21:51
  • کد خبر : ۲۱۱۶۶
  • مشاهده :  21 بازدید
  • چاپ خبر : پرسپولیس ۵ تا زد و قهرمانِ نیم فصل شد

پرسپولیس ۵ تا زد و قهرمانِ نیم فصل شد

تیمِ فوتبالِ پرسپولیس با برتریِ پُرگل مقابلِ گلِ گهر به مقامِ قهرمانیِ نیم فصلِ نخستِ لیگِ برتر رسید .

در جریان دیدار معوقه از هفته ی دهم لیگ برتر فوتبال ایران ، تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان از ساعت ۱۵:۴۰ در ورزشگاه شهیدقاسم سلیمانی سیرجان میزبان پرسپولیس بود که این دیدار با برتری ۵ بر صفر پرسپولیس به پایان رسید تا شاگردان گل محمدی با ۳۰ امتیاز نیم فصل اول را با صدرنشینی به پایان برسانند .

* برای پرسپولیس در این دیدار احمد نوراللهی ، امید عالیشاه ، مهدی شیری ، احمد زنده روح (گل به خودی) ، سیامک نعمتی گلزنی کردند .

در دقیقه ی ۱۸ این مسابقه شاگردان امیر قلعه‌نویی صاحب یک ضربه ی کرنر شدند و ضربه ی ارسالی زنده‌روح به تیر افقی دروازه برخورد کرد و در برگشت مدافعان پرسپولیس توپ را دور کردند . در دقیقه ی ۳۰ بازهم نوبت به گلزنی احمد نوراللهی رسید . روی نفوذ آقایی و ارسال توپ به درون محوطه ی جریمه ی گل‌گهر ، نوراللهی با یک تکل توپ را به گل تبدیل کرد . چند دقیقه بعد وحید امیری درون محطه ی جریمه گل‌گهر موقعیت خوبی به دست آورد اما بشاگردی توپ را دفع کرد . نیمه اول با همین یک گل به پایان رسید .

در همان ۱۵ دقیقه ی ابتدایی نیمه ی دوم هم گل گهر صاحب یک موقعیت شد که آن ها بازهم به مانعی به نام حامد لک برخوردند . در دقیقه ی ۶۰ و روی نفوذ امید عالیشاه این بازیکن توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند و بازی ۲ بر صفر شد . در دقیقه ی ۶۸ روی شوت نعمتی ، بشاگردی توپ را دفع کرد اما مهدی شیری در برگشت با ضربه ی سر گلزنی کرد و بازی سه بر صفر شد . این پایان گلزنی های شاگردان گل محمدی نبود و در دقیقه ی ۷۲ احمد زنده روح روی ارسال بازیکنان پرسپولیس به اشتباه دروازه ی خودی را باز کرد تا بازی ۴ بر صفر شود . بهنام برزای در دقیقه ی ۸۴ این مسابقه با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد . بعد از اخراج برزای نوبت به گلزنی سیامک نعمتی رسید و او روی دفع توپ دروازه بان گل گهر ، گل پنجم را زد .

پرسپولیس پنجمین بازی پیاپی خود را با پیروزی پشت سرگذاشت و سنگین ترین شکست فصل گل گهر را به این تیم تحمیل کرد .

ترکیب پرسپولیس : حامد لک ، سیدجلال حسینی ، کمال کامیابی‌نیا ، مهدی شیری ، سعید آقایی ، میلاد سرلک ، احمد نوراللهی ، سیامک نعمتی ، وحید امیری ، احسان پهلوان و امید عالیشاه

ترکیب گل‌گهر : مهرداد بشاگردی ، سیدعلیرضا ابراهیمی ، آرمین سهرابیان ، بهنام برزای ، میلاد زکی پور ، علیرضا علیزاده ، احمدرضا زنده روح ، علی اصغر عاشوری ، سعید صادقی ، رضا محمودآبادی ، یونس شاکری

جدول رده بندی لیگ برتر تا پایان نیم فصل :

۱ – پرسپولیس ۳۰ امتیاز

۲ – سپاهان ۲۸ امتیاز

۳ – استقلال ۲۶ امتیاز

۴ – فولاد ۲۳ امتیاز

۵ – صنعت نفت آبادان ۲۳ امتیاز

 

"خبرآنلاین"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه