رفتن به بالا
  • سه شنبه - 5 اسفند 1399 - 19:25
  • کد خبر : ۲۱۱۷۸
  • مشاهده :  21 بازدید
  • چاپ خبر : چوکا هم دیدارِ جامِ حذفی را جدی نمی گیرد

چوکا هم دیدارِ جامِ حذفی را جدی نمی گیرد

سرمربیِ تیمِ فوتبالِ چوکای تالش می گوید به احترامِ سازمانِ لیگ تیمش در رقابت های جامِ حذفی شرکت می کند .

تیم فوتبال چوکای تالش در شرایطی باید روز پنج شنبه در ورزشگاه امام علی کرمان و در مرحله ی سوم رقابت های جام حذفی به مصاف مس کرمان برود که روز گذشته در مصاحبه یی سرپرست تیم فوتبال مس از تشریفاتی بودن این مسابقه حرف زد و این که تمام تلاش باشگاه کرمانی برای رسیدن به لیگ برتر است .

حالا علی لطیفی سرمربی تیم فوتبال چوکا نیز دیدگاه مشابهی را مطرح کرده و در مورد بازی روز پنج شنبه برابر مس می گوید : « هدف مان این است که با جوان های مان بازی کنیم . خودم راضی نبودم برای جام حذفی برویم و هزینه ی سنگینی برای ما دارد ، ولی به احترام سازمان لیگ و توصیه یی که آقای عزتی و عربی داشتند ، احترام می گذاریم و برای این بازی می رویم . »

او ادامه داد : « خدا را شکر بچه ها انگیزه دارند . قرار است با بازیکنان جوان مان ، امیدهای مان و بازیکنانی که کم تر فرصت بازی داشته اند ، این بازی را برگزار کنیم . هفته ی آینده بازی بسیار مهمی با قشقایی داریم و بعد در زمین سردارجنگل با آرمان گهر بازی داریم . » 

لطیفی در مورد شرایط تیم فوتبال چوکا در جدول رده بندی نیز توضیح داد : « شرایط جدول به گونه یی است که با یک برد چند پله می توانیم بالا برویم . من اصلاً در مورد تیمم نگرانی ندارم . چون تیمم فوتبال بازی می کند . ضمن این که ما کمبود نفر داریم . باید کار کنیم تا ان شاالله با تلاشی که مدیریت دارد ، بازیکنانی جذب کنیم که تجربه ی خوبی هم داشته باشند و در ادامه ی مسابقات به ما کمک کنند . »

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه