رفتن به بالا
  • سه شنبه - 5 اسفند 1399 - 20:08
  • کد خبر : ۲۱۱۸۳
  • مشاهده :  62 بازدید
  • چاپ خبر : سیامک کوروشی به شهرداری آستار پیوست

سیامک کوروشی به شهرداری آستار پیوست

سیامک کوروشی با عقدِ قراردادی رسمی به تیمِ شهرداری بندرِآستارا پیوست .

به گزارش “سپید نیوز” از رسانه ی رسمی باشگاه شهرداری آستارا ؛ سیامک کوروشی بازیکن سابق تیم های نفت تهران ، سایپا ، المعیذر قطر ، فولاد خوزستان و ملوان بندرانزلی با عقد قراردادی رسمی به تیم شهرداری بندرآستارا پیوست .

کوروشی متولد ۶ دی ۱۳۶۸ در اصفهان می باشد ، وی سابقه ی بازی در تیم های ملی امید و بزرگسالان فوتبال ایران را نیز در کارنامه دارد .

کوروشی از نیم فصل دوم مسابقات لیگ یک میتواند با پیراهن شهرداری آستارا به میدان برود .

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “سیامک کوروشی به شهرداری آستار پیوست”

  • یک عامل بزرگ سیر قهقرایی ملوان در دو دهه ی اخیر ، سپردن تیم به تعدادی از مربیانی بوده که از جاه طلبی لازم (به استثنای اسکوچیچ – که او را هم به بهانه ی غیربومی بودن ، فراری اش دادند!) برخوردار نبوده و نیستند ! – مثلاً می بینیم در حالی که تیم (خوب) شهرداری آستارا که تازه ۶ ماهه از دسته دوم به لیگ ۱ صعود کرده ، به زیبایی مرکبش را برای صعود به لیگ برتر زین کرده ، اونوقت سر مربی ملوان یعنی تیمی که تا اینجا ۶ -۵ سالی است در لیگ یک سرگردانه و درجا می زنه (!) از نیاز به ۲ تا ۳ سال زمان برای هماهنگ سازی تیم صحبت می کنه !؟ – آقای زارع با شما خصومت شخصی نداریم ، ولی اگر دغدغه ی ملوان داری با این عملکرد هم تیشه به ریشه ی اعتبار ملوان و هم اعتبار خودت زده و می زنی !
    – سوال دیگر این است چرا به جای تلاش و سرمایه گذاری برای جذب و استخدام ۲-۳ بازیکن تاثیر گذار و با کیفیت ، ( از نوع درویشی ، کوروشی ، افشین …) یک دوجین فوتبالیست بی کیفیت جذب ملوان شده که بعد از ۱۴ هفته از نظر کیفی ، فوتبالی بهتر از فوتبال یک تیم هم سطح محلات و نه حتی تیم های دسته سوم و دوم ارایه نداده اند !

ارسال دیدگاه