رفتن به بالا
  • یکشنبه - 17 اسفند 1399 - 19:35
  • کد خبر : ۲۱۲۸۴
  • مشاهده :  80 بازدید
  • چاپ خبر : گریزِ بادران از بحران با شکستِ سنگینِ ملوان

گریزِ بادران از بحران با شکستِ سنگینِ ملوان

بادران پس از متحمل شدنِ دو باختِ متوالی ، موفق شد امروز میهمانِ خود را با سه گل شکست دهد .

تیم بادران بعد از متحمل شدن دو شکست متوالی مقابل رایکا و قشقایی ، امروز در چارچوب هفته ی هفدهم لیگ یک از ساعت ۱۴:۴۵ دقیقه به مصاف ملوان رفت و موفق شد با شکست دادن این تیم از بحرانی که می توانست گریبانش را بگیرد ، رهاشود .

بادران که تا چند هفته ی پیش با نتایج درخشان خود تا صدر جدول لیگ یک هم پیش رفته بود ، امروز موفق شد با گل های  مرتضی خراسانی (۶ و ۶۲) و سیدمحسن حسینی (۹۰) حریف خود ملوان را با نتیجه ی سه بر صفر شکست دهد . ملوان هم که هفته ی گذشته بعد از ۷ بازی موفق به کسب برد شده بود ، امروز بار دیگر شکست خورد تا فرصت صعود چند پله یی در جدول را از دست بدهد .

بادران با کسب این پیروزی ، ۲۸ امتیازی شده ، با قرار گرفتن در رتبه ی چهارم ، بار دیگر خود را در قامت یک مدعی صعود مطرح کرد . ملوان هم با ۲۲ امتیاز در مکان یازدهم قرار گرفت .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۲ دیدگاه برای “گریزِ بادران از بحران با شکستِ سنگینِ ملوان”

  • آقایان یکی به داد ملوان برسد . این ها کمر به قتل ملوان بسته اند و از هیچ گونه حقارت و خواری و شرمساری برای مردم انزلی فرو گذار نیستند . آیا کسی نیست صدای مرا بشنود ؟ یا این که خود را به کری زده اید ؟ آهای دلسوزان ملوان کجایید ؟ این قوی سپید یار و یاوری ندارد ؟ کجایید ؟ کجایید ؟ کجایید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • اصلاً برای من و بسیاری از هواداران ملوان قابل هضم نیست در حالی که یک تیم با شاکله و ترکیب بازیکنان دسته دوم و کم ترین بضاعت در نیم فصل اولین حضور خود در لیگ ۱ به قهرمانی نیم فصل برسد (که جای تبریک و مباهات دارد) ، تیمی مثل ملوانی که زمانی در سطح اول فوتبال کشور به تیم های دیگر بازیکن صادر می کرد ، به چنان ورطه یی سقوط کند ، (آن هم در لیگ دسته یک!؟) و نتایج خفت بار و فضاحت بار در برابر تیم های نوپایی که قدمت آن ها از تعداد انگشتان دست هم کم تر است ، دشت کند و آب هم از آب تکان نخورد !؟ – تازه اگر هم کسی دلش می سوزد و اعتراضی می کند ، سوابق فوتبالی گذشته ی خود را رو می کنند و طرف را به دشمنی و غرض ورزی متهم می کنند !

ارسال دیدگاه