رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 18 فروردین 1400 - 17:35
  • کد خبر : ۲۱۵۸۰
  • مشاهده :  29 بازدید
  • چاپ خبر : برنامه ی هفته ی بیست و یکم تا بیست و پنجمِ لیگِ یک اعلام شد

برنامه ی هفته ی بیست و یکم تا بیست و پنجمِ لیگِ یک اعلام شد

برنامه ی هفته ی بیست و یکم تا بیست و پنجم لیگِ یکِ باشگاه های کشور ، فصلِ ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران ، برنامه ی هفته ی بیست و یکم تا بیست و پنجم مسابقات لیگ یک به شرح زیر است :

هفته ی بیست و یکم :
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
آرمان گهر سیرجان – ملوان بندرانزلی – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه : امام علی (ع) سیرجان
رایکای بابل – قشقایی شیراز – ساعت ۲۰ – ورزشگاه : هفتم تیر بابل
فجرشهیدسپاسی شیراز – مس کرمان – ساعت ۲۰ – ورزشگاه : پارس شیراز
شاهین شهرداری بوشهر – نود ارومیه – ساعت ۲۰ – ورزشگاه : شهیدمهدوی بوشهر
هوادار تهران – خوشه طلایی ساوه – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه : شهدای اسلامشهر
شهرداری آستارا – بادران تهران – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه : سردارجنگل رشت
گل ریحان البرز – چوکای تالش – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه : انقلاب کرج
خیبر خرم آباد – پارس جنوبی جم بوشهر – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه : تختی خرم آباد
استقلال خوزستان – استقلال ملاثانی – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه : تختی اهواز

هفته ی بیست و دوم :
شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
پارس جنوبی جم – فجرشهیدسپاسی شیراز – ساعت ۲۰ – ورزشگاه : تختی جم
قشقایی شیراز – شاهین شهرداری بوشهر – ساعت ۲۰ – ورزشگاه : پارس شیراز
خوشه طلایی ساوه – گل ریحان البرز – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه : متعاقباً اعلام می شود .
ملوان بندرانزلی – خیبر خرم آباد – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه : تختی انزلی
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
آرمان گهر سیرجان – استقلال خوزستان – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه : امام علی (ع) سیرجان
استقلال ملاثانی – شهرداری آستارا – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه : تختی اهواز
بادران تهران – هوادار تهران – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه : قوامین تهران
چوکای تالش – رایکای بابل – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه : سردارجنگل رشت
نود ارومیه – مس کرمان – ساعت ۲۰:۴۵ – ورزشگاه : متعاقباً اعلام می شود .

هفته ی بیست و سوم :
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
مس کرمان – خوشه طلایی ساوه – ساعت ۱۹:۵۰ – ورزشگاه : امام علی (ع) کرمان
رایکای بابل – آرمان گهر سیرجان – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه : هفتم تیر بابل
فجرشهیدسپاسی شیراز – بادران تهران – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه : پارس شیراز
شاهین شهرداری بوشهر – پارس جنوبی جم  – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه : شهیدمهدوی بوشهر
خیبر خرم آباد – قشقایی شیراز – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه : تختی خرم آباد
استقلال خوزستان – ملوان بندرانزلی – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه : تختی اهواز
هوادار تهران – چوکای تالش – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه : شهدای اسلامشهر
شهرداری آستارا – نود ارومیه – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه : سردارجنگل رشت
گل ریحان البرز – استقلال ملاثانی – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه : انقلاب کرج

هفته ی بیست و چهارم :
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
قشقایی شیراز – فجرشهیدسپاسی شیراز – ساعت ۱۹:۱۰ – ورزشگاه : پارس شیراز
رایکای بابل – استقلال خوزستان – ساعت ۱۹:۲۵ – ورزشگاه : هفتم تیر بابل
خوشه طلایی ساوه – شهرداری آستارا – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه : متعاقباً اعلام می شود .
بادران تهران – گل ریحان البرز – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه : قوامین تهران
چوکای تالش – مس کرمان – ساعت ۱۹:۴۰ – ورزشگاه : سردارجنگل رشت
آرمان گهر سیرجان – خیبرخرم آباد – ساعت ۱۹:۵۰ – ورزشگاه : امام علی (ع) سیرجان
پارس جنوبی جم – هوادار تهران – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه : تختی جم
استقلال ملاثانی – نود ارومیه – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه : تختی اهواز
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
ملوان بندرانزلی – شاهین شهرداری بوشهر – ساعت ۱۹:۴۰ – ورزشگاه : تختی انزلی

هفته ی بیست و پنجم :
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
نود ارومیه – خوشه طلایی ساوه – ساعت و ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود .
فجرشهیدسپاسی شیراز – استقلال ملاثانی – ساعت ۱۹:۱۰ – ورزشگاه : پارس شیراز
خیبر خرم آباد – رایکای بابل – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه : تختی خرم آباد
هوادار تهران – آرمان گهر سیرجان – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه : شهدای اسلامشهر
شهرداری آستارا – چوکای تالش – ساعت ۱۹:۴۰ – ورزشگاه : سردارجنگل رشت
مس کرمان – قشقایی شیراز – ساعت ۲۰ – ورزشگاه : امام علی (ع) کرمان
استقلال خوزستان – پارس جنوبی جم – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه : تختی اهواز
پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
گل ریحان البرز – ملوان بندرانزلی – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه : انقلاب کرج
شاهین شهرداری بوشهر – بادران تهران – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه : شهیدمهدوی بوشهر

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه