رفتن به بالا
  • یکشنبه - 27 تیر 1400 - 19:35
  • کد خبر : ۲۲۶۴۱
  • مشاهده :  74 بازدید
  • چاپ خبر : چوکا در آخرین مسابقه ی فصل حاضر نمی‌شود

چوکا در آخرین مسابقه ی فصل حاضر نمی‌شود

بازیکنانِ تیمِ فوتبالِ چوکای تالش پس از شکست مقابل قشقاییِ شیراز با یکدیگر در رختکنِ ورزشگاه سردارجنگل خداحافظی کردند .

تیم فوتبال چوکا پس از ۲ دهه به رقابت های لیگ یک بازگشت ولی نتایج بدی که در هفته های ابتدایی مسابقات به دست آورد ، سبب شد تا از همان ابتدا در رتبه هایی پایین جدول رده بندی قراربگیرد و علی رغم این که شاهد نمایش های خوبی از این تیم بودیم و تلاش زیادی هم برای ماندن در مسابقات از خود نشان داد ، سرانجام یک هفته پیش از پایان رقابت های لیگ یک و با شکست خانگی مقابل قشقایی شیراز ، پس از تیم های گل ریحان و نود ارومیه که سقوط شان از هفته ها پیش قطعی شده بود ، به دسته دوم سقوط کرد تا سومین سهمیه ی سقوط کننده به لیگ دسته دوم را شکل بدهد .

هفته ی پایانی رقابت های لیگ یک روز آینده در شهرهای مختلف برگزار می شود تا پس از یک فصل طولانی تکلیف ۲ تیم صعود کننده به لیگ برتر هم مشخص شود . یکی از مسابقات روز آینده باید میان دو تیم آرمان گهر و چوکا در سیرجان برگزار شود که مطابق شنیده ها سبزپوشان تالشی قصدی برای حضور در این مسابقه ندارند و بازیکنان این تیم پس از شکست مقابل قشقایی که به منزله ی پایان کار این تیم در مسابقات بود ، از یکدیگر خداحافظی کرده اند .

چوکا که ۴ سرمربی را در مسابقات فصل جاری در راس کادرفنی خود دید ، با فرشاد پیوس چهره ی محبوب تالشی ها به دسته دوم سقوط کرد و در شرایطی که بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی برای ماندن و بازگرداندن دوباره ی چوکا تمایل نشان داده ، باید دید وضعیت مالکیت باشگاه چوکا چه طور پیش خواهدرفت و چه تصمیمی درباره ی آینده ی مربی گری این تیم گرفته خواهدشد .

گفتنی است ، فصل گذشته تیم فوتبال چوکا با هدایت فرشاد پیوس پس از ۲۰ سال به لیگ یک بازگشت ، ولی اختلاف با مدیران باشگاه سبب شد تا پیوس جدا شود و هادی شکوری تیم را ببندد و او هم پس از ۲ شکست خیلی زود مجبور شد با فشار هواداران تالشی ، جای خود را به علی لطیفی بدهد . مهدی پاشازاده پس از استعفای لطیفی از دیگر مربیان چوکا در فصل جاری بود و درنهایت طی ۶ بازی اخیر فرصت به فرشاد پیوس رسید و او علی رغم این که نتایج خوبی کسب کرد ، موفق به جبران عقب افتادگی نشد و درنهایت تیم پرهوادار چوکا به دسته دوم سقوط کرد .

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه