رفتن به بالا
  • جمعه - 1 مرداد 1400 - 19:43
  • کد خبر : ۲۲۶۸۱
  • مشاهده :  94 بازدید
  • چاپ خبر : ملوان – خیبر ؛ شانسِ مساوی برای صعود به نیمه نهایی
یک چهارمِ نهاییِ جامِ حذفی

ملوان – خیبر ؛ شانسِ مساوی برای صعود به نیمه نهایی

آخرین مسابقه از مرحله ی یک چهارمِ نهاییِ جامِ حذفی ، فصلِ ۱۴۰۰-۱۳۹۹ شنبه بین دو تیمِ ملوان و خیبرِ خرم آباد ساعتِ ۲۰ برگزار می شود .

آخرین مسابقه از مرحله ی یک چهارم نهایی روز شنبه در انزلی بین دو تیم ملوان و خیبر خرم آباد برگزار می شود . شاید بتوان گفت این دو تیم لیگ یک خوش شانس بودند که در قرعه کشی حریف هم شدند ، زیرا تقریباً شانس مساوی برای صعود به نیمه نهایی خواهندداشت . لیگ یک دوشنبه ی هفته ی گذشته به پایان رسید و این دو تیم جایی در بین مدعیان صعود در هفته های پایانی نداشتند .

خیبر خرم آباد که از علی کریمی کاپیتان اسبق تیم ملی به عنوان مشاور استفاده می کند و محسن عاشوری هدایتش را برعهده دارد ، در این فصل با ۴۹ امتیاز در رده ی هفتم جدول باقی ماند . البته خیبر با ۴۵ گل زده زهردار ترین خط حمله ی لیگ یک را هم دراختیاردارد . 

در آن سوی میدان هم ملوان بندرانزلی که خیلی ها امیدوار بودند در این فصل بتواند حداقل در حد و اندازه ی یک مدعی ظاهر شود ، با ۴۶ امتیاز و رده ی یازدهمی لیگ کار خود را به پایان رساند . در واقع این مسابقه آخرین دیدار فصل برای تیم بازنده خواهد بود . مازیار زارع بازیکن اسبق پرسپولیس هم هدایت ملوان را برعهده دارد و پژمان نوری هم به عنوان مدیرعامل در این باشگاه فعالیت می کند . در واقع مسابقه این دو تیم تقابل پرسپولیسی های قدیمی محسوب می شود .

خیبر برای رسیدن به این مرحله دو تیم لیگ برتری نفت مسجدسلیمان و صنعت نفت آبادان را شکست داد و به یک چهارم نهایی جام حذفی رسید .

ملوان بندرانزلی ابتدا تیم ویستا توربین دسته دومی را شکست داد و بعد هم با حذف نساجی قدم به این مرحله گذاشته است . ملوان سابقه ی قهرمانی در جام حذفی را هم دارد .

تاکنون تیم های استقلال ، فولاد خوزستان و گل گهرسیرجان به نیمه نهایی صعود کرده اند و برنده ی مسابقه ی شنبه هم چهارمین تیم صعود کننده به این مرحله را تعیین می کند . 

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه