رفتن به بالا
  • یکشنبه - 3 مرداد 1400 - 20:34
  • کد خبر : ۲۲۶۹۷
  • مشاهده :  108 بازدید
  • چاپ خبر : مازیار زارع : امیدوارم روزی ورزشگاه خوبی برای انزلی ساخته شود

مازیار زارع : امیدوارم روزی ورزشگاه خوبی برای انزلی ساخته شود

سرمربیِ تیمِ ملوانِ بندرانزلی از عملکردِ شاگردانش در مقابلِ تیم خیبر خرم آباد ابرازِ رضایت کرد و نحوه ی بازیِ حریف را هم تحسین کرد .

پس از پیروزی ملوان در ضربات پنالتی مقابل خیبر خرم‌آباد و صعود به جمع چهار تیم برتر جام حذفی ، مازیار زارع سرمربی ملوان در نشست خبری حاضر شد ؛ او درباره ی دیدار با خیبر گفت : خداراشکر که توانستیم برنده ی این بازی باشیم ، واقعاً بازی سخت و نفس‌گیری بود و دو تیم بازی پایاپایی را از خود نشان دادند . خیبر تیم جانداری بود و به این تیم خسته نباشید می‌گویم ، مخصوصاً آقای عاشوری مربی بنده که افتخار همکاری با ایشان را در گذشته داشتم و بازیکن ایشان بودم . انشالله در ادامه اتفاقات خوبی برای خیبر رخ بدهد .

زارع ادامه داد : جدا از مسایلی که بیرون زمین رخ می‌دهد ، ما و خیبر نشان دادیم که ارزش فوتبال بالاتر از درگیری‌هاست ، اول بازی با گل به سمت‌شان رفتیم و با آن‌ها خوش و بش کردیم و آخر بازی هم آقای عاشوری به سمت ما آمدند و خسته نباشید گفتند ؛ فکر می‌کنم در مجموع در کل بازی مستحق پیروزی بودیم ، کما این‌که حساسیت بازی روی روند مسابقه تاثیرگذار بود و موقعیت‌های زیادی روی دو دروازه ایجاد نشد و دو تیم محتاط بازی می‌کردند .

سرمربی ملوان با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش گفت : خیلی خوشحالم از بازیکنانم که زحمت زیادی را کشیدند ، درود می‌فرستم به غیرت‌شان ؛ امیدوارم ذره‌یی توانسته باشیم هواداران ملوان را در سراسر کره ی خاکی شادمان کرده باشیم .

مازیار زارع درباره ی تصور حضور تیمش در جمع چهار تیم برتر جام حذفی توضیح داد : نمی‌شود آینده را پیش‌بینی کرد که چه اتفاقی رخ می‌هد ، این‌که بگویم ۷ ماه قبل پیش‌بینی می‌کردم به جمع چهار تیم برتر جام حذفی بیایم ، به هر حال حرف واقعی نمی‌تواند باشد اما ۱۰ هفته ی گذشته ، روند فوتبالی ملوان خیلی بهتر شده بود و این امید را می‌توانستیم داشته باشیم که هم در لیگ موقعیت خوبی کسب کنیم و هم در جام حذفی . متاسفانه در لیگ آن‌طور که باید نتوانستیم امتیاز بگیریم اما در جام حذفی خیلی خوشحالم که جزو چهار تیم شدیم ، مستحق این بودیم که جزو چهار تیم باشیم .

وی افزود : بچه‌ها واقعاً زحمت کشیدند ، فکر می‌کنم امروز از آن بازی‌هایی بود که در طول ۱۲۰ دقیقه فوتبال ، بازیکنان‌مان با تمرکز بالا بازی کردند و یک لحظه هم بدون تمرکز نبودند و این مساله خیلی برای من جای خوشحالی دارد ؛ چیزهایی که به آن‌ها گفتیم واقعاً رعایت کردند و بازیکنان کلیدی خیبر را از بازی خارج کردند و موقعیت‌های نصفه و نیمه‌یی هم داشتیم که می‌توانست به گل تبدیل شود .

زارع در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت : خیلی خوشحالم ، همه ی بچه‌ها و کادرفنی زحمت کشیدند و امیدوارم ذره‌یی هواداران از این پیروزی و صعود به جمع چهار تیم برتر جام حذفی خوشحال شده باشند ؛ با یکی از دوستانم صحبت می‌کردم ، فکر نمی‌کنم بازسازی تختی انزلی زمان زیادی ببرد ، امیدوارم یک استادیوم در شان ملوان و انزلی به زودی ساخته شود .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه