رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 31 شهریور 1400 - 20:13
  • کد خبر : ۲۳۱۴۴
  • مشاهده :  68 بازدید
  • چاپ خبر : پژمان نوری : در مسیرِ اهدافِ تعیین شده مان حرکت می کنیم

پژمان نوری : در مسیرِ اهدافِ تعیین شده مان حرکت می کنیم

نوری : در مبحثِ جذبِ بازیکن با وجودِ افزایشِ غیرمتعارفِ دستمزدِ بازیکنان در این فصل ، با تکیه بر حمایت های بی نظیرِ آقای مهندس پوررشید ، همزمان کارِ تمدید قرارداد و مذاکره با بازیکنان مدِنظرِ سرمربی مان را به پیش بردیم .

به گزارش “سپید نیوز” از رسانه ی رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، مدیرعامل این باشگاه در خصوص روند آماده سازی تیم بزرگسالان ملوان گفت : پس از برگزاری جلسه ی مجمع عمومی باشگاه و تعیین تکلیف مدیرعامل و سرمربی از سوی مجمع محترم ، جلسات منظمی را با آقایان پوررشید و زارع برگزار کردیم تا بتوانیم بدون فوت وقت در جهت هدف گذاری این فصل هیات مدیره گام برداریم .

در این راستا با نظر آقای زارع یک دستیار و یک مربی بدنساز با تجربه را به کادرفنی مان اضافه کردیم و با یک گروه آنالیز حرفه یی قرارداد همکاری امضاکردیم .

در مبحث جذب بازیکن نیز با وجود افزایش غیرمتعارف دستمزد بازیکنان در این فصل ، با تکیه بر حمایت های بی نظیر آقای مهندس پوررشید ، همزمان کار تمدید قرارداد و مذاکره با بازیکنان مدِنظر سرمربی مان را به پیش بردیم . ضمن این که معتقدم تاکنون به دور از هیجان و با آرامش توانسته ایم بازیکنان بسیار خوب و توانمندی را جذب کنیم ، مذاکره با دو بازیکن دیگر نیز در مرحله ی پایانی و عقد قرارداد می باشد . جا دارد همین جا اضافه کنم که آقایان مهدی هاشمی نژاد و محمدرضا محرمی از محصولات آینده دار آکادمی ملوان با ما قرارداد دارند و هر باشگاهی که قصد به خدمت گرفتن آنان را دارد برای جلوگیری از مشکلات حقوقی و انضباطی برای بازیکن و باشگاه مقصد باید با ما وارد مذاکره شود .

نوری ضمن مطلوب دانستن شرایط تیم بزرگسالان ملوان ، افزود : تمرینات خوب و منظمی را پشت سر می گذاریم و به زودی یک اردوی تدارکاتی در تهران خواهیم داشت اما پیش از شروع مسابقات باید پنجره ی نقل و انتقالات باشگاه را باز کنیم : در حال حاضر بابت شکایت بازیکنان و مربیان سابق که از کمیته های وضعیت و انضباطی فدراسیون حکم گرفته اند و همچنین جریمه ی فیفا که از حدود ده سال پیش باقی مانده است ، مبلغی در حدود بیست و پنج هزار فرانک سوییس ، به فدراسیون بدهی داریم . همان طور که پیش تر اعلام کردیم باشگاه هیچ بدهی ارزی به بازیکنان و مربیان خارجی نداشته و به صورت کامل این بدهی ها را پرداخت کرده است و مبالغ باقیمانده مربوط به جرایم و هزینه های دادرسی است که بابت شکایات مختلف در فیفا ، باشگاه متحمل به پرداخت آن است .

مدیرعامل ملوان اضافه کرد : مراحل مرمت و بازسازی زمین چمن و رختکن های ورزشگاه تختی نیز پس از سال ها به لطف مهندس پوررشید در دست اقدام است و امیدوارم با تلاش تمامی مجموعه ی باشگاه ، بتوانیم در پایان فصل زحمات ایشان را به شکلی مطلوب پاسخ دهیم .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه