رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۶
  • کد خبر : ۲۳۳۸۴
  • مشاهده :  71 بازدید
  • چاپ خبر : استارتِ امیدوارکننده ی قوی سپید به امیدِ صعود

استارتِ امیدوارکننده ی قوی سپید به امیدِ صعود

ملوان در اولین دیدار از فصلِ جدیدِ لیگِ یک موفق شد حریفِ خود را با دو گل شکست دهد .

مازیار زارع که دومین فصل حضورش روی نیمکت ملوان را به عنوان سرمربی پشت سر می‌گذارد ، یک افتتاحیه ی امیدوارکننده را پشت سر گذاشت و توانست حریف سیرجانی را با دو گل بدرقه کند .

ملوان که به دلیل عدم آماده سازی استادیوم تختی ، کار را در استادیوم سردارجنگل رشت برابر حریف دنبال کرد و از این تیم میزبانی می‌کرد ، نیمه ی اول علیرغم حملاتی که روی دروازه ی آن ها شکل داد به نتیجه ی لازم نرسید . آرمان گهر نیز با تدابیر دفاعی‌تر چشم به ضدحملات دوخته بود که ساختار دفاعی مناسب ملوانی‌ها مانع از این می‌شد که فرصت مناسبی روی دروازه ی انزلی‌چی‌ها شکل دهند .

در نیمه ی دوم ملوان فشار حملات خود را روی دروازه ی آرمان گهر افزایش داد و با تعداد نفرات بیشتری عزم دروازه ی حریف را داشت . آن ها روی ارسال از سمت چپ و ضربه ی تمام کننده ی حمید کاظمی در دقیقه ی ۵۰ طلسم دروازه ی آرمان گهر را شکستند و توانستند شانس خود برای دستیابی به سه امتیاز را افزایش دهند .

ملوانی‌ها بعد از دستیابی به گل با استرس کم تری بازی را دنبال کردند و خیلی زود و در دقیقه ی ۵۴ بار دیگر روی حرکت حمید کاظمی و پاس در عمق این مهاجم باتجربه و گلزن ، توسط محمد رستمی به گل دوم خود دست یافتند . حمید کاظمی که در این فصل از بادران تهران راهی ملوان شده ، در اولین تجربه ی حضور در انزلی نمایش موفقی را با یک گل زده و یک پاس گل از خود به جا گذاشت تا درخشش خود با پیراهن شماره ی ۱۰ را اینچنین در اولین بازی جشن بگیرد .

شاگردان مازیار زارع در ادامه ی بازی نیز تاکتیکی‌تر از حریف کار را دنبال کردند و با سازماندهی مناسب در فاز دفاعی و بستن راه‌های نفوذ به فاز تهاجمی آرمان گهر ، از گل‌های خود محافظت کرده و در نهایت بازی اول را با یک برد ارزشمند و امیدوارکننده به پایان رساندند .

ملوان هفته ی آینده در همدان به مصاف تیم تازه صعود کرده ی شهرداری خواهدرفت .

"ورزش سه"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه