رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۱
  • کد خبر : ۲۳۴۰۲
  • مشاهده :  51 بازدید
  • چاپ خبر : دلیلِ لغوِ بازیِ شمس آذرِ قزوین و مس‌ِکرمان در هفته ی اولِ لیگِ آزادگان

دلیلِ لغوِ بازیِ شمس آذرِ قزوین و مس‌ِکرمان در هفته ی اولِ لیگِ آزادگان

دلیلِ لغوِ یک بازی در هفته ی اولِ لیگِ یک فوتبالِ کشور مشخص شد .

مصیب چگینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ، در مورد لغو دیدار شمس آذر قزوین مقابل مس کرمان در هفته ی اول لیگ یک فوتبال کشور ، اظهار داشت : سازمان لیگ عصر روز گذشته به ما اعلام کرد برای بازی به تهران برویم . بازیکنان ما شناسه ی فردی را امضا کرده بودند . گفتیم با همان‌ها می‌آییم که خودشان گفتند بعداً زمان می‌دهیم .

وی افزود : ما قراردادی را در هیات فوتبال ثبت نکرده بودیم ، چون بلاتکلیف بودیم و نمی‌دانستیم در تهران هستیم یا قزوین ، با این حال گفتند به تهران بیایید . با توجه به این که قراردادهای داخلی را ثبت نکرده بودیم ، گفتیم قراردادهای مان را کجا ثبت کنیم ؟ گفتند بیایید ما هماهنگ می‌کنیم این مسابقه را با مدارک اولیه بازی کنید بعد زمان می‌دهیم که برای مسابقه ی بعدی این کارها را انجام بدهید .

سرپرست شمس آذر قزوین تصریح کرد : ما قبول کردیم و به تهران رفتیم اما متاسفانه امروز به یک باره گفتند با شناسه‌های فردی نمی‌شود و باید قراردادهای داخلی هم با امضای مدیرعامل و بازیکن باشد . این مساله را به ما ساعت ۱۱:۴۵ دقیقه ی امروز گفتند . گفتیم هرکاری کنیم نمی‌توان آن‌ها را آماده کرد . ما همه ی این مسایل را دیروز گفتیم و اعلام کردیم که هیچ کاری انجام نشده است . خودتان گفتید بعد از بازی زمان می‌دهیم که کارهای مربوط به ثبت قرارداد ، آی‌دی کارت و … را انجام بدهید اما متاسفانه قبول نکردند و بازی لغوشد .

چگینی در مورد اقدام برای دریافت کارت‌ها و سرنوشت بازی لغو شده مقابل مس کرمان، گفت : امشب در هیات فوتبال قزوین قراردادها را ثبت و سپس فردا برای برای دریافت آی‌دی کارت‌ها اقدام می کنیم . این بازی را به علت عدم ثبت قرارداد و نداشتن کارت صورت جلسه کردند . نماینده ی فدراسیون گزارشی نوشت و ما هم امضا کردیم اما خودمان هم شکایتی نوشتیم که دیروز طی مکاتبات و تماس‌های تلفنی ، همه ی شرح حال را گفتیم و شما اعلام کردید به تهران بیاییم .

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه