رفتن به بالا
  • شنبه - ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۸
  • کد خبر : ۲۳۴۴۳
  • مشاهده :  68 بازدید
  • چاپ خبر : پاداشِ سه امتیازی برای پیوس

پاداشِ سه امتیازی برای پیوس

شاگردانِ فرشاد پیوس در دومین گام موفق شدند از سدِ حریفِ ساوجیِ خود بگذرند و نخستین پیروزیِ فصل را جشن بگیرند .

تقابل شهرداری آستارا و خوشه طلایی ساوه ، یکی از مسابقات حساس هفته ی دوم لیگ یک فوتبال ایران به شمار می‌رفت ؛ شاگردان فرشاد پیوس در شهرداری آستارا هفته ی نخست تلاش زیادی برای کسب سه امتیاز کردند اما نتوانستند مقابل خیبر خرم آباد کسب امتیاز کنند و با شکست از میدان خارج شدند و در طرف مقابل خوشه طلایی از سد ویستاتوربین تازه صعود کرده گذشت .

از همان ابتدای مسابقه شاگردان پیوس حملات پردامنه‌یی را روی دروازه ی خوشه طلایی دنبال کردند تا این‌که سرانجام پیش از آن‌که بازی به دقیقه ی ۱۵ برسد ، فرشید پاداش مهاجم فرصت‌طلب آستارایی‌ها موفق به گلزنی شد و توانست در دقیقه ی ۱۲ گل اول بازی را به سود شاگردان پیوس بزند .

پس از این گل ، مدیریت بازی برعهده ی بازیکنان شهرداری بود و در مقابل زردپوشان خوشه طلایی تلاش زیادی برای به تساوی کشانده بازی داشتند ؛ این تلاش در نیمه ی اول بی‌ثمر بود و بازی با برتری آستارا به پایان رسید . در نیمه ی مربیان هم شاگردان پیوس به دنبال رسیدن به گل‌های بیشتر بودند و آن‌سوی میدان ، خوشه طلایی نمی‌خواست در رشت اولین شکست خود را در فصل جدید تجربه کند .

ماحصل تلاش دو تیم در پایان ۹۰ دقیقه به همان تک گل فرشید پاداش در دقیقه ی ۱۲ ختم شد تا شهرداری آستارا به اولین پیروزی فصل خود برسد و ۳ امتیازی شود و آن‌سو خوشه طلایی ساوه با ۳ امتیاز نخستین باخت خود را در فصل جدید لیگ یک تجربه کند .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه