رفتن به بالا
  • شنبه - ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۵
  • کد خبر : ۲۳۴۴۷
  • مشاهده :  78 بازدید
  • چاپ خبر : کارتِ قرمزی علیه دبلِ مازیار

کارتِ قرمزی علیه دبلِ مازیار

دو تیمِ شهرداری همدان و ملوان بندرانزلی پس از پیروزی در گام نخست ، در دیداری رو در رو نتوانستند امتیازِ کامل کسب کنند و بازی با تقسیمِ امتیازات به پایان رسید .

۲ تیم از ۷ تیم برنده ی روز نخست رقابت‌های لیگ یک فوتبال ایران امروز در جدالی رو در رو بایستی به مصاف یکدیگر می‌رفتند ؛ شهرداری همدان که در هفته ی نخست با ۴ گل ماشین‌سازی را شکست داد باید امروز در خانه از ملوان بندرانزلی که در هفته ی اول با ۲ گل از سد آرمان گهر سیرجان گذشته بود ، پذیرایی می‌کرد .

شاگردان مازیار زارع برای کسب دومین ۳ امتیاز فصل به همدان سفر کرده بودند و در طرف مقابل تیم تازه لیگ یکی شده ی شهرداری به دنبال ادامه ی صدرنشینی مقتدرانه ی خود بود .

دو تیم در یک بازی پر فراز و نشیب موقعیت‌های پرشماری را خلق کردند اما در به ثمر رساندن آن‌ها ناکام بودند تا بازی بدون گل مساوی در نیمه ی اول به پایان برسد ؛ با شروع نیمه ی دوم و در دقیقه ی ۴۸ ، سعید کریمی هافبک تیم ملوان که در نیمه ی نخست از داور اخطار گرفته بود ، کارت زرد دوم را دریافت کرد و از زمین مسابقه اخراج شد تا سختی کار شاگردان زارع برای کسب سه امتیاز در همدان دوچندان شود .

با اخراج کریمی ، مالکیت توپ بیشتر در اختیار بازیکنان شهرداری بود اما با این‌حال ملوانی‌ها هم حملات خطرناکی را روی دروازه ی تیم میزبان داشتند اما تلاش دو تیم برای رسیدن به گل نافرجام بود تا نبرد تیم‌های پیروز هفته ی اول لیگ در گام دوم با تقسیم امتیازات و نتیجه ی تساوی بدون گل به پایان برسد .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه