رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۹
  • کد خبر : ۲۳۴۶۰
  • مشاهده :  64 بازدید
  • چاپ خبر : واکنشِ محمودزاده به دیدارهای برگزار نشده ی لیگِ یک

واکنشِ محمودزاده به دیدارهای برگزار نشده ی لیگِ یک

در هفته ی نخستِ بازی های لیگِ یک دو دیدار انجام نشد . دیدارِ شمس آذرِ قزوین در برابرِ مسِ کرمان و مسابقه ی پارس جنوبیِ جم در برابرِ مسِ شهربابک .

فریبرز محمودزاده در پاسخ به این سوال که این بازی ها تکرار و یا نتایج آن ۳-۰ به سود تیم های مس کرمان ، مس شهربابک اعلام می شود ؟ گفت : « ان‌شاالله روز دوشنبه و در اولین ساعت اداری گزارش مبسوط خودمان را به کمیته ی انضباطی ارایه می‌دهیم . در مورد تکرار یا نتیجه ی بازی اظهارنظری نمی‌کنیم و فقط فرایند را به کمیته ی انضباطی توضیح می‌دهیم . پس از آن منتظر رای این کمیته می‌مانیم و ان‌شاالله ظرف یکی دو هفته ی آینده این مساله مشخص خواهدشد . »

تیم پارس جنوبی جم به دلیل پنجره ی بسته از سوی فیفا نتوانست مهیای حضور در بازی با مس شهربابک شود و شمس آذر قزوین هم به این دلیل که خرید امتیازش از سوی هیات فوتبال استان تهران نهایی نشده بود ، نتوانست در هفته ی نخست پذیرای تیم مس کرمان باشد ، با این که حاضر شده بود بر اساس برنامه ی قبلی در تهران میزبان تیم مس کرمان باشد . هم تیم مس کرمان و هم تیم مس شهربابک برای حضور در مسابقات هفته ی نخست در زمین حاضر شدند و صورتجلسه ی این بازی ها از سوی تیم داوری تنظیم شد . بر همین اساس انتظار می رود نتایج این بازی ها از سوی کمیته ی انضباطی ۳-۰ به سود تیم های مس کرمان و مس شهربابک اعلام شود ، چرا که در غیر این صورت کمیته ی مسابقات باید تصمیم به لغو این بازی ها می گرفت .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه