رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۱
  • کد خبر : ۲۳۴۹۳
  • مشاهده :  150 بازدید
  • چاپ خبر : قویِ سپیدِ انزلی در کورسِ صعود

قویِ سپیدِ انزلی در کورسِ صعود

تیمِ ملوانِ بندرانزلی در سومین هفته از لیگِ آزادگان موفق شد قشقاییِ شیراز را شکست دهد .

در یکی از حساس ترین بازی های این هفته ی لیگ یک ، تیم های ملوان بندرانزلی و قشقایی شیراز در رشت به مصاف هم رفتند . 

با توجه به کسب چهار امتیاز از سوی ملوان و همچنین شش امتیاز از سوی قشقایی این بازی حساسیت بسیار ویژه یی برای هر دو تیم داشت .

نیمه ی نخست این مسابقه با نتیجه ی تساوی به پایان رسید اما شاگران مازیار زارع در دقیقه ی ۶۹ از روی یک ضربه ی پنالتی و توسط حمید کاظمی به گل رسیدند و حریف شیرازی خود را شکست دادند تا بالاتر از این تیم قراربگیرند .

با این نتیجه ملوان ۷ امتیازی شد و در رتبه ی دوم جدول قرار گرفت . آن ها تنها خیبر ۹ امتیازی را بالاتر از خود می‌بینند . همچنین قشقایی که فرصت این را داشت تا صدرنشین جدول شود حالا به رتبه ی پنجم سقوط کرده است .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “قویِ سپیدِ انزلی در کورسِ صعود”

  • با هفت امتیاز از سه بازی در رده ی دوم جدول ایستاده ایم من به عنوان یک ملوانی آرزو می کنم این پیروزی های شکننده ادامه یابد و ما پس از چندسال به لیگ برتر صعود کنیم . این آرزوی هر ملوانی نیز هست .
    اما آن چه مهم است ، این است که آیا تیم قهرمان باید در همدان آن قدر کوچک شود که آرزو سوت پایان مسابقه را داشته باشد و یک امتیاز بگیرد . ملوان در همدان در نیمه ی دوم چنان تحت فشار بود که تنها اگر پنج دقیقه ی دیگر بازی ادامه می یافت امتیاز را داده بود . و در این میان مربی محترم جناب آقای زارع تنها یک تماشاگر بود و هیچ برنامه یی برای خارج کردن ملوان از این فشار مضاعف نداشت . و تو گویی تنها دست به دعا برداشته بود . و ما فقط و فقط شانس آوردیم . و سوال اینجاست هنگامی که ملوان تحت فشار است آیا باید از طرح های تاکتیکی دست بکشیم و زیر لب ذکر دعا بگوییم ؟

ارسال دیدگاه