رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۷
  • کد خبر : ۲۳۶۰۴
  • مشاهده :  326 بازدید
  • چاپ خبر : بعداز فجرِسپاسی ؛ این بار نوبتِ ملوان است

بعداز فجرِسپاسی ؛ این بار نوبتِ ملوان است

تیمِ ملوان در هفته ی پنجمِ لیگِ یک در خانه و در یک بازیِ سخت و نفس گیر با نتیجه ی دو بر یک از سدِ پارسِ جنوبی گذشت و شمارِ امتیازات خود را به عددِ ۱۱ رساند .

ملوان این بار با هدایت مازیار زارع از همان هفته ی ابتدایی نشان داد نشان از یک تیم مدعی دارد . در مسابقه یی که با نتیجه ی دو بر صفر از سد تیم آرمان گهر گذشت . در بازی دیروز پارس جنوبی در فاصله ی سه دقیقه مانده به پایان بازی گل مساوی را به ثمر رساند . ملوانی ها که دوست نداشتند دو امتیاز این دیدار خانگی را از دست دهند آن قدر حمله کردند که تا پیش از سوت پایان بازی توسط داور ، به گل دوم رسیدند . 

۱۱ امتیاز از ۵ بازی ؛ این معادل فرمول قهرمانی در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ یک باشگاه های کشور است . دو امتیاز از هر بازی به علاوه ی یک . هر چند جدول این جای کار رقابت ها بسته نمی شود اما در همین ۵ هفته تیم ملوان نشان داد بعد از فجرسپاسی می خواهد به بازی های لیگ برتر صعودکند . دروازه ی این تیم در ۵ بازی سپری شده تنها یک بار باز شده است . از سویی این تیم در ۵ بازی ۵ گل زده . یعنی یک گل در هر بازی که این برای کسب سه امتیاز در هر بازی کافی است . 

جالی خالی ملوان در لیگ برتر حس می شود تا جایی که دیشب مسعود شجاعی هم در برنامه ی رخ به رخ به این نکته اشاره کرد . از همه مهم تر به نظر می رسد ملوان هم از این همه سال حضور در بازی های لیگ یک خسته شده است و این فصل می کوشد هر طور شده به لیگ برتر صعودکند . ۲۹ هفته به پایان بازی ها باقی مانده است . شرط صعود برای ملوان و دیگر مدعیان این است که در هفته های باقی مانده همانند این ۵ هفته باشند . 

فجرسپاسی فصل گذشته به سال های متمادی حضور در لیگ یک پایان داد و به لیگ برتر صعود کرد و به نظر می رسد این بار نوبت ملوان است . تیمی که با آزاد شدن حضور تماشاگران در استادیوم ها شانس بیشتری برای صعود به لیگ برتر پیداخواهدکرد . انزلی چی ها در بازی های خانگی حمایت شورانگیزی از ملوان دارند و این کار را برای حریفانی که در استادیوم تختی انزلی به میدان می روند ، سخت خواهدکرد .

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه