رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۶
  • کد خبر : ۲۳۶۹۳
  • مشاهده :  83 بازدید
  • چاپ خبر : ملوان ، تخته‌گاز به سویِ لیگِ برتر

ملوان ، تخته‌گاز به سویِ لیگِ برتر

برای سومین هفته ی متوالی شاگردانِ مازیار زارع موفق شدند تا با کسبِ ۳ امتیازِ کامل از میدانِ مسابقه خارج شوند .

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی که هفته ی گذشته با برتری مقابل شهرداری آستارا توانسته بود به صدر جدول لیگ یک صعود کند ، حالا به دنبال حفظ روند صدرنشینی خود نیز بود ؛ شاگردان زارع در هفته ی هفتم لیگ یک امروز از مس شهربابک میزبانی کردند ، حریفی که در سه دیدار گذشته خود توانسته بود بدون شکست و با کسب ۷ امتیاز از میدان خارج شود و شاگردان رضایی در این بازی به دنبال رسیدن به یک قدمی صدر جدول بودند .

ملوان بازی را در خانه ی خود بهتر از حریفش آغازکرد ، اما خط دفاعی مستحکم شهربابک اجازه نداد تا حملات شاگردان مازیار زارع به ثمر بنشیند و در مقابل نیز خط دفاعی ملوان که در ۶ مسابقه ی گذشته ی فصل جدید لیگ یک تنها ۱ گل دریافت کرده بود ، به خوبی راه نفوذ مسی‌ها را بسته بود ؛ عملکرد خوب مدافعان دو تیم باعث شد تا نیمه ی نخست بازی بدون این‌که توپی از خط دروازه‌ها بگذرد ، با تساوی بدون گل به پایان برسد .

در شروع نیمه ی دوم ، سفیدپوشان ملوان بازی را به مانند نیمه ی نخست تهاجمی آغازکردند و خیلی زود این‌بار خط دفاعی مس به اشتباه افتاد و با سرنگونی مهاجم ملوان ، داور مسابقه نقطه ی پنالتی را در دقیقه ی ۴۷ نشان داد ؛ پنالتی که البته به شدت مورد اعتراض کادرفنی مس شهربابک بود ، با این‌ حال حمید کاظمی باتجربه توانست ضربه ی پنالتی به دست آمده را به سود تیمش به گل تبدیل کند تا شاگردان مازیار زارع به پنجمین پیروزی خود در فصل جدید لیگ یک نزدیک‌تر شوند .

بعد از گل زودهنگام ملوان در نیمه ی دوم ، تیم میزبان به دنبال مدیریت بازی بود و از آن‌سو بازیکنان مس شهربابک نمی‌خواستند بعد از ۳ بازی متوالی شکست‌ناپذیری مقابل ملوان مغلوب شوند ؛ با این‌حال نمایش خوب و کم‌نقص شاگردان مازیار زارع ، مسی‌ها را در گلزنی ناکام گذاشت تا ملوانی‌ها سومین پیروزی متوالی خود و هم‌چنین تداوم صدرنشینی‌شان را در بازی خانگی جشن بگیرند . در لحظات پایانی بازی میلاد شعبانلو هافبک مس با کارت قرمز داور بازی مواجه شد و از زمین بازی اخراج شد تا مسی‌ها بازی را ۱۰ نفره به پایان ببرند .

با پیروزی به دست آمده ، حالا ملوان در پایان هفته ی هفتم لیگ یک با ۱۷ امتیاز صدرنشین باقی ماند ؛ مس شهربابک هم که با شکست امروز شمار امتیازهایش رو عدد ۱۰ باقی ماند ، جایگاه پنجم جدول را از دست داد و سه پله در جدول نسبت به هفته ی گذشته سقوط کرد .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه