رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۹
  • کد خبر : ۲۳۷۱۰
  • مشاهده :  64 بازدید
  • چاپ خبر : لیگ ۲ ؛ تلاشِ تیم های لیگ برتری برای صعود

لیگ ۲ ؛ تلاشِ تیم های لیگ برتری برای صعود

فصلِ جدیدِ رقابت های فوتبالِ قهرمانیِ دسته دومِ باشگاه های کشور هم آغاز شده و ۲۸ تیم در دو گروه ۱۴ تیمی تلاشِ خود را برای صعود به لیگِ یک آغازکرده اند .

بر اساس قوانین ، بازی ها به صورت رفت و برگشت و دوره یی برگزار می شود که در پایان تیم های اول به همراه برنده ی تیم های دوم به لیگ یک صعود می کنند . به واقع بین تیم های دوم دو بازی رفت و برگشت برگزار می شود و تیم برنده به عنوان سومین تیم به لیگ یک صعودخواهدکرد .

نکته ی جالب توجه این که در بین تیم های دسته دومی به تیم هایی بر می خوریم که حضور در لیگ برتر را هم تجربه کرده اند . همانند تیم هایی چون پاس همدان – شهیدقندی یزد – چوکای تالش و … و ایضاً تیم هایی که سال های سال در لیگ یک بوده اند . نیروی زمینی – گل ریحان و …

در حال حاضر و با گذشت دو هفته از بازی ها در گروه الف دو تیم گیلانی صدرنشین هستند . سپیدرود رشت و چوکای تالش که هر دو تیم در دو بازی ابتدایی خود حریفان را شکست  دادند .

 

در گروه ب هم تیم ایمان سبز شیراز با ۶ امتیاز در صدر جدول قرار دارد . بازی ها در ۲۶ هفته برگزار می شود . با این توضیحات می رویم به سراغ جدول رده بندی گروه الف و ب مسابقات دسته دوم .

 

 

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه