رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۰
  • کد خبر : ۲۳۷۱۴
  • مشاهده :  102 بازدید
  • چاپ خبر : انشاالله ملوان هم صعودکند و این اتفاقات مبارکِ هوادارانِ این تیم
مدیرعاملِ مسِ شهربابک :

انشاالله ملوان هم صعودکند و این اتفاقات مبارکِ هوادارانِ این تیم

مدیرعاملِ مسِ شهربابک با گذشتِ هفت هفته از لیگِ آزادگان مدعی است که ملوان قطعاً یکی از تیم‌های صعودکننده به لیگِ برتر خواهدبود .

مس شهربابک که فصل گذشته صعودی مقتدرانه به لیگ آزادگان داشت ، در این هفته مقابل ملوان با پنالتی مشکوک و جنجالی حریف بازنده شد . اتفاقی که اعتراض مدیران این تیم را بابت اشتباه باورنکردنی داور این بازی را به همراه داشت . عباس قشمی که بعد از این بازی در ادعایی جنجالی اعلام کرده بود ملوان یکی از تیم‌های صعود کننده به لیگ برتر در فصل بیست و دوم خواهد بود ، درباره ی این موضوع این طور توضیح می‌دهد : ابتدا باید از بازی جوانمردانه ی بازیکنان تیمم قدردانی کنم . تلاش تک تک ما خوشحالی هواداران شهربابکی است . تیمی که توانسته با صعود خود شور و هیجان خوبی به مردم فوتبالدوست این شهر بدهد . 

وی ادامه داد : اعتقاد داریم مقابل ملوان هم کم ترین شایستگی بازیکنان و کادرفنی تیم ما تساوی بود . موقعیت‌های خوبی داشتیم و حریف تنها با اشتباه داوری به نتیجه ی خود رسید . برای تک تک داوران احترام قایل هستیم و اسم این اتفاق را هم اشتباه می‌گذاریم . به جای همه ی کسانی که این اشتباه را رقم زدند ما شرمنده ی هواداران شهربابک هستیم ! 

قشمی درباره ی ادعای خود و این که آیا بر پایه ی آن حمایت خاصی از ملوان برای صعود به لیگ برتر صورت می‌گیرد ، گفت : نه ، چه حمایتی ؟ همه پنالتی را دیدند . متاسفانه داور اشتباه کرد . برای صعود به لیگ برتر گاهی شما نیازمند شانس هم هستید که در این بازی و برخی بازی‌های دیگر شانس به سود رقبا بوده تا از این اشتباهات بادآورده سود ببرند ! مشکلی نیست و انشاالله ملوان هم صعود کند و این اتفاقات مبارک هواداران این تیم .

مدیرعامل باشگاه مس شهربابک که تلاش زیادی داشته تا بتوانند میزبانی را در شهر خودشان برگزارکنند ولی تا به امروز موفق به انجام آن نشدند ، درباره ی آن می‌گوید : همت زیادی وجود دارد تا برخی زیرساخت‌ها شکل بگیرد . خوشبختانه استادیوم و زمین ما یکی از باکیفیت‌ترین ها محسوب می‌شود و در حال ساخت استادیوم و هتل دیگری هم هستیم . باید در این راه از حمایت‌های مسوولان کارخانه ی مس ، استانداری و فرمانداری و دیگر اعضای محترمی که به دنبال ایجاد شرایط برای دستیابی به میزبانی هستیم ، تشکر کنم . اتفاقی که امیدواریم هر چه زودتر به سرانجام برسد و بتوانیم در کنار هواداران خودمان یک فصل خوب را دنبال کنیم .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه