رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۴
  • کد خبر : ۲۳۷۵۴
  • مشاهده :  70 بازدید
  • چاپ خبر : قویِ خزر در خوزستان
هفته ی هشتمِ لیگِ یک

قویِ خزر در خوزستان

مسابقاتِ هفته ی هشتمِ لیگِ یکِ فوتبال روزِ پنجشنبه با انجامِ ۹ دیدار برگزارمی‌شود که در یکی از حساس‌ترین مسابقات ملوان در اهواز به مصافِ استقلال می‌رود و یک دربی هم در کرمان شاهد خواهیم بود .

دیدارهای هفته ی هشتم لیگ یک فوتبال پنجشنبه در شهرهای مختلف برگزارمی‌شود . این در حالی است که لیگ یکی‌ها در این هفته مجبور بودند در جام حذفی هم به میدان بروند و ۱۲ تیم آن ها به مرحله ی یک شانزدهم صعودکرده ، با این حال برخی از سرمربیان تیم‌های لیگ یکی خیلی از این صعود و حضور خشنود نیستند ، زیرا می‌گویند فشردگی مسابقات‌ آن ها زیادتر خواهدشد و ممکن است لیگ را به خاطر تک بازی‌ حذفی از دست بدهند . مشکل زمین‌های مناسب در لیگ یک هم مثل لیگ برتر وجود دارد ! 

ملوان بندرانزلی صدرنشین مسابقات در جام حذفی مقابل مس شهربابک حذف شد و شاید هوادارانش از این اتفاق ناراحت باشند اما  کادرفنی این تیم با خیال راحت‌ مسابقات لیگ را دنبال خواهدکرد . قوی سپید خزر این هفته در اهواز به مصاف استقلال خوزستان می‌رود . آبی پوشان اهوازی به دنبال متوقف کردن صدرنشین هستند تا خود را به رده‌هایی بالاتر از هفتمی برسانند . استقلال خوزستان هم در جام حذفی مقابل خلیج فارس ماهشهر شکست خورد و از گردونه ی رقابت‌ها کنار رفته است و باید دید در نبرد حذف شدگان جام حذفی کدام تیم پیروزخواهدشد . هرچند در پایان این هفته ملوان حتی اگر بازنده شود بازهم صدرنشین خواهدماند .

دربی کرمان هم این هفته یکی از جذاب‌ترین مسابقات خواهدبود . آرمان گهر ۱۳ امتیازی در رده ی دوم جدول ایستاده و مس کرمان با یک امتیاز کم تر در رده ی ششم قرارگرفته است و برنده ی این مسابقه شانس حضور در رده ی دوم جدول را دارد . قشقایی شیراز هم با رجب زاده خوب نتیجه گرفته و با ۱۳ امتیاز در رده ی سوم است و این تیم باید به مصاف رایکای بابل برود ؛ حضور پیروز قربانی روی نیمکت رایکا می‌تواند جذابیت فنی این مسابقه را افزایش بدهد . بابلی‌ها ۱۰ امتیازی هستند .

خیبر خرم آباد به مصاف تیم استقلال ملاثانی خواهدرفت . خیبری‌ها ۱۳ امتیازی در رده ی پنجم جدول هستند و انگیزه ی زیادی برای صعود دارند هرچند سرمربی خود را تغییر دادند با این حال امیدوارند که با ویسی بتوانند به لیگ برتر صعودکنند . استقلال ملاثانی ۷ امتیازی در رده ی چهاردهم جدول است و برای  رسیدن به رده‌های بالای جدول تلاش می‌کند .

شهرداری آستارا تیم هشتم جدول به مصاف سایپا خواهدرفت . سایپا یکی از بهترین و پرامکانات‌ترین باشگاه‌های فوتبال کشور است که در زمینه ی سازندگی و جوانگرایی همواره پیشرو بوده است ؛ بنابراین قرار گرفتن در رده ی سیزدهم جدول رده‌ ی مناسبی برای این تیم محسوب نمی‌شود . مس شهربابک میزبان آخرین تیم جدول ماشین سازی تبریز است که کار سختی پیش رو ندارد . ویستاتوربین هم به مصاف شاهین بوشهر رده ی هفدهمی خواهدرفت . 

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه