رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۴
  • کد خبر : ۲۳۷۷۲
  • مشاهده :  70 بازدید
  • چاپ خبر : تساوی در باران و بادِ سردارجنگل (عکس)

تساوی در باران و بادِ سردارجنگل (عکس)

شهرداریِ آستارا و سایپای تهران به تساویِ بدونِ گل رضایت دادند .

امروز در چارچوب هفته ی هشتم لیگ یک فوتبال ایران شهرداری آستارا در رشت از سایپا که اولین سال حضورش در لیک آزادگان را سپری می‌کند ، میزبانی کرد .

ورزشگاه خانگی آستارا در اوایل لیگ شرایط مطلوبی نداشت و آماده‌سازی آن مدتی طول کشید ، البته شهرداری می‌توانست در آستارا از حریف تهرانی خود میزبانی کند اما به دلیل این که تیم سایپا کارهای اقامتی خود را در شهر رشت انجام داده بود ، قرار شد این مسابقه در رشت برگزار شود و از هفته‌های آینده شهرداری در ورزشگاه وحدت آستارا میزبان حریفان خود خواهدبود .

این مسابقه اتفاق خاصی نداشت و خط دفاعی و گلرهای دو تیم اجازه ی خودنمایی به عناصر تهاجمی حریف را ندادند و در نهایت این دیدار بدون گل مساوی پایان یافت . آستارایی‌ها با دوازده امتیاز در رتبه ی نهم و سایپا نیز با ده امتیاز در رتبه ی دوازدهم قراردارد .

بارش شدید باران پیش از آغاز بازی در رشت شرایط این مسابقه که در استادیوم سردار جنگل رشت برگزار می شد را به شدت تحت تاثیر قرارداده بود ؛ با این حال این نارنجی‌پوشان بودند که شروع محسوسی در بازی داشتند و چند موقعیت گلزنی بسیار خوب در نیمه ی اول خلق کردند ولی ۴۵ دقیقه ی اول با همان تساوی بدون گل تمام شد .

در نیمه ی دوم اما باران قطع شد و باد شدت بیشتری گرفت و علیه شاگردان سعید اخباری بود ؛ به نحوی که به سختی می‌شد توپ را از دروازه به نیمه زمین رساند . در این نیمه شهرداری آستارا در مجموع عملکرد بهتری داشت ، اما آخرین موقعیت بازی توسط شاگردان اخباری روی یک ضربه ی کرنر ایجاد شد که ضربه ی سر عارف با فاصله ی بسیار کمی راهی اوت شد .

درنهایت این مسابقه در حالی با تساوی بدون گل به پایان رسید که شاهد بازی درگیرانه‌یی از سوی هر دو‌ تیم و به خصوص سایپا بودیم که دو بازیکن این تیم با سر شکسته و خونین بازی را به پایان بردند .

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه