رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۵
  • کد خبر : ۲۳۷۸۵
  • مشاهده :  117 بازدید
  • چاپ خبر : مدیرعاملی با موهای بلندِ افشان !

مدیرعاملی با موهای بلندِ افشان !

کاپیتانِ سابقِ ملوانی‌ها حالا در کسوتی جدید توانسته روزهای موفقی را سپری کند و هم در حوزه ی زنان و هم در مردان ، مجدداً ملوان را به روزهای خوبِ خود بازگردانده است .

بعد از سقوط ملوان از لیگ برتر به لیگ یک ، این تیم حواشی زیادی را سپری کرد اما سرانجام با ورود پژمان نوری ، کاپیتان سابق و محبوب انزلی‌چی‌ها شرایط رو به بهبودی رفت و حالا در رقابت‌های لیگ یک فصل جاری ، ملوان با هدایت مازیار زارع دیگر ستاره ی سابق ملوانی‌ها توانسته بر صدر جدول لیگ یک تکیه بزند .

نوری که پایاپای تیمش در تمامی بازی‌ها حضور دارد و از روی سکوها نظاره‌گر عملکرد بازیکنان قوی سپید انزلی است ، توانسته در رساندن ملوان به ساحل آرامش بسیار موفق عمل کند و روند نتیجه‌گیری خوب ملوانی‌ها در فصل جاری لیگ یک حکایت از این مساله دارد .

نه تنها در حوزه ی مردان ، بلکه در حوزه ی فوتبال زنان هم ملوان روزهای خوبی را سپری می‌کند و آن‌ها بر صدر جدول لیگ برتر فوتبال زنان تکیه زده‌اند که در قیاس با سالیان گذشته ، اتفاقی بی‌سابقه برای آن‌هاست .

با این وصف پژمان نوری کاپیتان محبوب ملوانی‌ها توانسته در عرصه ی مدیریت عملکرد خوبی را از خود نشان بدهد و حالا هواداران ملوان امیدوارند با مدیریت او ، مجدداً این تیم پرهوادار انزلی به لیگ برتر بازگردد .

 

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه